Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki THT2000


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki THT2000

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476 4.45 5.38

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
3 6685480 40.24 48.69

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Zuiger Pin
8 6696944 3.33 4.02

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
9 6684590 2.15 2.60

Crank Shaft Comp (old 046-06621-80)
10 6686208 40.24 48.69

Ignitioncoil Ass'y (old 153-21550-91 & 6687353)
11 6697150 26.78 32.40

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
12 6684599 2.15 2.60

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
13 6684597 2.15 2.60

Cord 200m (old 178-51705-80)
14 6687918 3.30 3.99

Bobine
15 6695939 38.26 46.30

Crank Case Ass'y (old 072-06500-90)
21 6686574 42.20 51.06

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
22 6686720 1.15 1.39

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
25 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
25 6689178 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
26 6691822 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
27 6684786 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
28 6687396

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
31 6684612 2.15 2.60

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
32 6686771 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
51 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
52 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
54 6684615 2.15 2.60

Cleaner Body Comp. (old 423-0072z-81)
55 6690091 5.78 6.99

Collar (old 470-00025-20)
56 6690801 2.31 2.80

Choke Plate,w/1.5mm Hole (old 528-0602k-20)
57 6691267 4.45 5.38

Spacer (oud 453-0602k-20)
58 6684859 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
59 6684662 2.15 2.60

Screw 5x65 (old 990-11050-652)
60 6694918 1.15 1.39

Ring
61 6684661 2.15 2.60

Luchtfilter Element
62 6690350 5.61 6.79

Air Cleaner Cap (old 424-0072z-20)
63 6690142 4.95 5.99

Carburateurset
64 6690495 62.31 75.40

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
65 6684629 4.29 5.19

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
66 6689839 1.15 1.39

Cleaner Gasket (old 431-06020-20/791187)
67 6690184 1.15 1.39

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
68 6685247 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
69 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
70 6684620

Tank White (old 591-51604-20/6691572)
71 6691647 9.74 11.78

Tank Cap D Ass'y,black (old 595-00073-90)
72 6691715 6.60 7.99

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
73 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
74 6695505 1.15 1.39

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
75 6684871 4.29 5.19

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
76 6684872 2.15 2.60

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
77 6691337 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x70 (old 700-03005-07)
78 6692357 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
79 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06500-20)
91 6692795 6.93 8.38

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
92 6692744 1.15 1.39

Warmteschild
93 6687252 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-0651c-91)
94 6692483 17.70 21.42

Ring
95 6684661 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
96 6685114 1.15 1.39

Ventilatorhuis
97 6687010 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
98 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
99 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
100 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
101 6693405 4.45 5.38

Grommet (old 203-0604a-20)
102 6688050 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
103 6693168 2.31 2.80

Starthendel
104 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
105 6684682 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
106 6692886 1.15 1.39

Tail Pipe Set (old 721-06500-91/6692656)
107 6692657 9.40 11.37

Ring
108 6685109 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
109 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
110 6684636 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
111 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
112 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
113 6693319 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25157-80)
121 6691433 36.15 43.74

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
125 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691 8.58 10.38

Main Jet #39 (old 599-2000w-39) New
127 6684878 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
128 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
129 6684697 6.44 7.79

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
130 6684883 18.75 22.69

O-RING (OUD 550-25100-20)
131 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25100-20)
132 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
133 6684693 8.58 10.38

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
134 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
135 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
136 6684700 4.29 5.19

Handle A (old 050-33150-22)
191 6686270 9.08 10.98

Stop Switch Comp. (old 170-3317a-80)
192 6687764 10.56 12.78

Button Stop (old 258-11650-20)
193 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
194 6684913 2.15 2.60

Throttle Lever (old 230-33150-20)
195 6688226 2.31 2.80

Safety Lever (old 231-33150-20)
196 6688235 2.31 2.80

Throttle Lever Spring (old 232-33150-20)
197 6688243 2.31 2.80

Handle B (old 051-33150-23)
198 6686307 9.08 10.98

Cap (old 765-32120-20)
199 6693002 1.15 1.39

Tapping Screw 4x18 (old 993-18041-812) New
200 6695263 1.05 1.27

Gaskabel
201 6693917 3.30 3.99

Stop Button Mark (old 925-32530-20)
202 6694585 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
203 6695055 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
204 6696987

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
205 6695495 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
206 6684864 2.15 2.60

Front Handle (old 210-33160-22/6688095/6688094)
207 6688096 7.75 9.38

Ring
208 6689680 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
209 6684834 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
210 6695054 1.15 1.39

Protection Tube 10x150l (old 164-10015-00/6687556/
211 6687558 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
212 6692244 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
213 6684662 2.15 2.60

Ring
214 6684639 2.15 2.60

Gear Case Comp. (old 300-33287-81)
231 6688683 24.20 29.28

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
232 6695285 1.15 1.39

Kogellager 6002z
233 6695538 6.60 7.99

Kogellager 6002z
234 6695538 6.60 7.99

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
235 6688570 17.70 21.42

Gear Shaft (old 305-33160-20)
236 6688960 2.31 2.80

Guide Plate (old 075-33287-20)
237 6686614 4.45 5.38

Gear 2 (old 307-33287-20)
238 6688979 26.16 31.66

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
239 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33287-20)
240 6692102 5.78 6.99

Cutter Guide 590 (old 6687152)
241A 6697700 11.23 13.58

Ring
242 6684639 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
243 6695175 1.15 1.39

Cutter B (old 6687119)
244 6697674 33.58 40.63

Afdicht Rubber
245 6686658 1.15 1.39

Ring
246 6687187 1.15 1.39

Bout
247 6687158 1.15 1.39

Flensmoer
248 6695170 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
249 6695484 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
250 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
251 6695495 1.15 1.39

Bout
252 6687162 1.15 1.39

Bovenmes (a) (old 6687095)
253 6697675 33.58 40.63

Support Plate (old 462-33287-20)
254 6690761 3.30 3.99

Ring 5 (oud 992-00050-011)
255 6684864 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
256 6696987

Holding Plate (old 070-33287-20)
257 6686468 1.15 1.39

Cord Clamp Comp. (old 198-10246-80)
258 6688008 1.15 1.39

Cutter Cover (old 138-33258-20)
259 6687311 7.59 9.18

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
260 6695475 1.15 1.39

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.