Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki THT2100


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen lijst van de Hikoki THT2100

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476 4.45 5.38

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
3 6685480 40.24 48.69

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Zuiger Pin
8 6696944 3.33 4.02

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
9 6684590 2.15 2.60

Crank Shaft Comp. (old 046-06500-80)
10 6686205 72.30 87.48

Crank Shaft Comp (old 046-06621-80)
10A 6686208 40.24 48.69

Ignitioncoil Ass'y (old 153-21550-91 & 6687353)
11 6697150 26.78 32.40

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
12 6684599 2.15 2.60

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
13 6684597 2.15 2.60

Cord 200m (old 178-51705-80)
14 6687918 3.30 3.99

Bobine
15 6695939 38.26 46.30

Crank Case Ass'y (old 072-06500-90)
21 6686574 42.20 51.06

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
22 6686720 1.15 1.39

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
25 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
25 6689178 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
26 6691822 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
27 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
28 6687389 26.16 31.66

Niet meer leverbaar
28A 6687396

Ring M8 (old 992-01080-011)
29 6684611 2.15 2.60

Ring
30 6684971 1.04 1.26

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
31 6684612 2.15 2.60

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
32 6686771 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
51 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
52 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
54 6689839 1.15 1.39

O-ring P-15
55 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
56 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
57 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-0650t-20)
58 6691274 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
59 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
60 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
61 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
62 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
63 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
64 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
65 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
66 6690481 52.34 63.33

Carburateurset
66A 6690487 72.30 87.48

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
67 6685247 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
68 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
69 6684620

Niet meer leverbaar
70 6691649

Niet meer leverbaar
72 6691768

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
73 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
75 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
76 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
77 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
79 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
80 6697846 1.04 1.26

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
81 6691389 10.23 12.37

Niet meer leverbaar
82 6697800

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
83 6692171 4.95 5.99

Muffler Protector (old 738-06500-20)
91 6692795 6.93 8.38

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
92 6692744 1.15 1.39

Warmteschild
93 6687252 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-0651c-91)
94 6692483 17.70 21.42

Ring
95 6684661 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
96 6685114 1.15 1.39

Ventilatorhuis
97 6687010 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
98 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
99 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
100 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
101 6693405 4.45 5.38

Grommet (old 203-0604a-20)
102 6688050 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
103 6693168 2.31 2.80

Starthendel
104 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
105 6684682 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
106 6692886 1.15 1.39

Tail Pipe Set (old 721-06500-91/6692656)
107 6692657 9.40 11.37

Ring
108 6685109 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
109 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
110 6684636 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
111 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
112 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
113 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
124 6684695 4.29 5.19

Main Jet #34.5 (old 599-200bw-34)
125 6691888 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
126 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
128 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25147-80/6691428)
129 6691430 36.15 43.74

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
130 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
131 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
132 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
133 6691312 1.15 1.39

Gear Case Comp. (old 300-3317a-81/6688670)
151 6688671 28.14 34.05

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
152 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
153 6697745

Niet meer leverbaar
154 6697745

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
155 6688570 17.70 21.42

Gear Shaft (old 305-33160-20)
156 6688960 2.31 2.80

Guide Plate (old 075-33160-20)
157 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
158 6686811 5.78 6.99

Gear 2 (old 307-33180-20)
159 6688974 26.16 31.66

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
160 6688909 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
161 6692100

Cutter Guide, 625mm (old 122-33160-21/6687134)
162 6687135 24.20 29.28

Cutter Guide 625.5l M6 (old 122-33178-20)
162A 6687137 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
163 6687285

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
164 6695073 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
164A 6695075 1.15 1.39

Bovenmes (a)
165 6687084 42.20 51.06

AFDICHT RUBBER
166 6686654 1.15 1.39

Ring
167 6687187 1.15 1.39

Bout
168A 6687158 1.15 1.39

Bout
168 6687160 1.15 1.39

Flensmoer
169A 6695170 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
170A 6684595 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
170 6695484 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
171 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x14 (old 990-51060-143)
172 6695058 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
172A 6695495 1.15 1.39

Support Plate (old 462-33298-21/6690763)
173 6690764 4.45 5.38

Ring
174 6684822 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
175 6695175 1.15 1.39

Ring
176 6684639 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-33160-21)
177 6688844 7.50 9.08

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
178 6688004 1.15 1.39

Cutter Cover (old 138-33160-20)
179 6687299 12.38 14.97

Cutter Cover (old 138-33168-20)
179A 6687301 8.41 10.18

Ring
180 6695219 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
181 6695475 1.15 1.39

Ring
182 6684639 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
183 6695484 1.15 1.39

Handle A (old 050-33150-22)
191 6686270 9.08 10.98

Stop Switch Comp. (old 170-3317a-80)
192 6687764 10.56 12.78

Button Stop (old 258-11650-20)
193 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
194 6684913 2.15 2.60

Throttle Lever (old 230-33150-20)
195 6688226 2.31 2.80

Safety Lever (old 231-33150-20)
196 6688235 2.31 2.80

Throttle Lever Spring (old 232-33150-20)
197 6688243 2.31 2.80

Handle B (old 051-33150-23)
198 6686307 9.08 10.98

Cap (old 765-32120-20)
199 6693002 1.15 1.39

Tapping Screw 4x18 (old 993-18041-812) New
200 6695263 1.05 1.27

Gaskabel
201 6693912 5.11 6.19

Stop Button Mark (old 925-32530-20)
202 6694585 1.15 1.39

Screw 5x45s (old 994-14050-451)
203 6695350 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
204 6696987

Screw 6x18ps (old 994-15060-181)
205 6695401 1.05 1.27

Ring 5 (oud 992-00050-011)
206 6684864 2.15 2.60

Front Handle (old 210-33160-22/6688095/6688094)
207 6688096 7.75 9.38

Ring
208 6689680 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
209 6684834 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
210 6695054 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
211 6687522

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
212 6692244 1.15 1.39

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.