Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TIA-350PFS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TIA-350PFS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685775)
2 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07250-90)
3 6685491 60.35 73.02

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
4 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07250-20)
5 6685749 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
6 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
7 6685898 24.20 29.28

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
9 6686008 2.31 2.80

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
10 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
11 6684899 2.15 2.60

Stop Cord B160m (old 178-0703b-80)
13 6687874 2.31 2.80

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
14A 6695407 1.15 1.39

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Bobine (oud 167-22012-90)
16 6687719 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
17 6687891

Rubber Beschermkapje
18 6684602 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
32 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
33 6684612 2.15 2.60

Ring
34 6695184 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
35 6686586

Crank Case Ass'y
35A 6699279 29.80 36.06

Olie Keerring
36 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
37 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
38 6686723

Crank Case Gasket
38A 6699280 1.04 1.26

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39A 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
40 6684611 2.15 2.60

Inlaatpakking
61 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
62 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
63 6695515 1.15 1.39

Wire Return Spring (old 902-10243-20)
64 6694055 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
65 6684616 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
66 6691276 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
67 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
68 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
69 6690402 10.23 12.37

Cover Fixing Bolt Comp.
70 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
71 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
72 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
73 6690516 68.36 82.72

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
74 6691239 1.15 1.39

Tank F T (old 6697747)
75 6699336 24.20 29.28

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
76 6692244 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
77 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
78 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
79 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
80 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
81A 6684618 4.29 5.19

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
82 6684709 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
83 6695504 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
84 6685049

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
85 6695280 1.15 1.39

Ring
86 6685070 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Tank Fixing Collar (old 649-07250-20)
88 6692183 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
89 6684662 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
90 6684625

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07250-21)
101 6685689 5.78 6.99

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
102A 6695386 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
103 6695067 1.15 1.39

Ring
104 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
105 6699602

Tail Pipe Set (old 734-0740a-90)
106 6692716 4.79 5.79

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
107 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-0740a-20) New
108 6692702 2.31 2.80

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
109 6692886 1.15 1.39

Muffler Protector Blk (old 738-0725a-20)
110 6692812 10.40 12.58

Screw 4x14/ps (old 994-15040-142)
111A 6695372 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
112 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
113 6689420 2.31 2.80

Ring
114 6689645 1.15 1.39

RING
115 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
116 6689628 2.31 2.80

Screw 5x20/ws (old 994-16050-202) New
117A 6695421 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
118 6687021

Niet meer leverbaar
118 6687033

Stud Bolt 6x36 (old 100-04001-20)
119 6686772 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
120 6688057 1.15 1.39

Warmteschild
121 6687263 4.45 5.38

Luchtgeleiding
122 6687213 3.30 3.99

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
123 6684751 2.15 2.60

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
124 6688482 12.88 15.58

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
141 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
142 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
143 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
144 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
145 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
146 6684677 8.58 10.38

Cam Plate (old 759-0720r-20)
147 6692937 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
148 6684679 2.15 2.60

Starthendel
149 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
151 6684681 13.20 15.97

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
152 6695375 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
153 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
154 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
155 6684685 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
171 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
172 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
173 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
174 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
175 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
176 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
177 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
178 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
179 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
180 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
181 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
182 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
183 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
184 6684873 6.44 7.79

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
185 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
186 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
187 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
188 6684700 4.29 5.19

Clutch Housing Comp. (old 226-32466-80)
211 6688203 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
212 6688029

Gear Case Gasket B (old 204-32401-20)
213 6688059 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
214 6695475 1.15 1.39

Gear 2 (old 221-32465-20)
215 6688136 28.14 34.05

Kogellager 6202z
216 6695559 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
217 6695557

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
218 6695285 1.15 1.39

Gear Case B (old 201-32401-20)
220 6688035 24.20 29.28

Gear Case Gasket C (old 205-32401-20)
221 6688063 1.15 1.39

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
222 6695345 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5.0 (old 068-11000-20)
223 6686459 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
224 6695524

Ring
225 6684639 2.15 2.60

Screw 6x8 (old 990-11060-081)
226 6694923 1.15 1.39

Stop Ring C-17, Outer (old 993-50017-002)
227 6695286 1.15 1.39

Gear 3 (old 222-32465-20)
228 6688162 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
241 6688179

Drive Shaft (old 225-32465-20)
242 6688189 36.15 43.74

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
243 6695521 1.15 1.39

Gear Case C (old 202-32465-20)
244 6688043 19.51 23.61

Screw 5x50 (old 990-11050-501)
245 6694910 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
246 6684662 2.15 2.60

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
247 6695345 1.15 1.39

Thrust Bearing 2035 (old 999-62203-572)
248 6695617 16.94 20.49

Gear Shaft Collar A (old 230-32465-20)
249 6688223 3.30 3.99

Kogellager 6904zz C3
250 6695584 13.70 16.58

Stop Ring C-37, Inner (old 993-51037-002)
251 6695297 1.15 1.39

Gear Shaft Collar B (old 231-32465-20)
252 6688234 5.11 6.19

Pin (old 820-32203-20)
253 6693553 1.15 1.39

Snap Pin 8 (old 821-32203-20)
254 6693558 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
255 6684611 2.15 2.60

Handle Ass'y (old 049-32475-92/6696505)
271 6686254 144.60 174.97

Ring
272 6695219 1.15 1.39

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
273 6695020 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
274 6688015 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y (old 870-32475-90)
275 6693695 14.35 17.36

Stop Switch Ass'y (old 156-32475-90)
276 6687434 9.90 11.98

Stop Button Bracket (old 640-32465-21)
277 6692138 3.30 3.99

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
278 6694589 2.31 2.80

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
279 6695022 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
280 6684792

Ring
281 6684822 2.15 2.60

Throttle Lever Band (old 883-32475-20)
282 6693808 2.31 2.80

Square Nut 6 (old 991-91060-061)
283 6696512 1.04 1.26

Throttle Arm (old 880-32475-20)
284 6693801 4.95 5.99

Protection Tube 10x42 (old 164-10042-01)
285 6687578 2.31 2.80

Split Protection Tube 13x150l (old 164-13015-01)
286 6687602 1.15 1.39

Throttle Wire 640+45 (old 885-0725a-80)
287 6693927 7.93 9.59

Button Stop (old 258-11650-20)
288 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
289 6684913 2.15 2.60

Spanner 10x13 (old 808-20000-20) New
501 6693479 2.31 2.80

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Name Plate Tia-350pfs (old 906-0725a-20) New
601 6694234 2.31 2.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.