Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TIA-350S


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TIA-350S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bougie (oud 6685775)
1 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07031-91/6685486)
2 6685487 52.34 63.33

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
5 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
6 6685898 24.20 29.28

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
7 6686008 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11A 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14A 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
15 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
16 6684602 2.15 2.60

Stop Cord B160m (old 178-0703b-80)
17 6687874 2.31 2.80

Ring (old 182-0186a-20)
18 6684600 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
31 6686580 38.26 46.30

Olie Keerring
32 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
33 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
34 6686721 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
35 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
35 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
35 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
35 6689178 1.15 1.39

Vliegwiel
36 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
37 6684612 2.15 2.60

Ring
38 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Screw 5x20/ws (old 994-16050-202) New
40A 6695421 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 6687021

Niet meer leverbaar
41A 6687033

Stud Bolt 6x36 (old 100-04001-20)
42 6686772 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
43 6688057 1.15 1.39

Inlaatpakking
51 6689864 1.15 1.39

Carburetor Insulator Set,spare (old 404-0143c-90)
52 6689924 6.60 7.99

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
53 6695514 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
54 6684616 2.15 2.60

Carburateurset
55 6690501 86.36 104.50

Carburateurset
55A 6690515 86.36 104.50

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
56 6691278 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
57 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
58 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
59 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
60 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
61 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
62 6684864 2.15 2.60

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
63 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
64 6691588 11.71 14.17

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
66 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
67 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
68 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
69 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
70 6688169 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
72 6685049

Niet meer leverbaar
73 6684625

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
75 6695280 1.15 1.39

Ring
76 6685070 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
78 6692244 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
79 6695504 1.15 1.39

Wire Return Spring (old 902-10243-20)
80 6694055 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
91 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
92 6689420 2.31 2.80

Ring
93 6689645 1.15 1.39

RING
94 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
95 6689628 2.31 2.80

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
96 6688482 12.88 15.58

Muffler Protector (old 738-07031-20)
97 6692804 7.75 9.38

Niet meer leverbaar
98A 6692497

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
99 6684638 2.15 2.60

Ring
100 6684639 2.15 2.60

Warmteschild
101 6687260 3.30 3.99

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
102 6692732 1.15 1.39

Screw 4x14/ps (old 994-15040-142)
103A 6695372 1.15 1.39

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-0720a-90)
104 6687478 5.28 6.38

Deflector (old 132-0720a-20)
105 6687211 3.30 3.99

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
151A 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Ass'y (old 762-07266-90)
151 6692992 50.21 60.76

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
153 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
154 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
155 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
156 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07027-20)
158 6693075 6.44 7.79

Ring
159 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
160 6685275 1.15 1.39

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
161 6684612 2.15 2.60

Starter Base (old 806-07027-20)
162 6693468 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
163 6685153 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
164 6695508 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
165 6693408 32.21 38.98

Spring Plate (old 786-07085-20)
167 6693252 14.68 17.76

Niet meer leverbaar
168 6693099

Starter Bush (old 328-07085-20)
169 6689170 12.05 14.58

Starthendel
170 6684680 2.15 2.60

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
171 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
172 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
173 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
174 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
175 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
176 6692938

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
177 6684679 2.15 2.60

Hex Hole Bolt 4x20ps (old 994-63040-205)
178 6695503 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
179 6684681 13.20 15.97

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
180 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
181 6684684 4.29 5.19

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
182 6684683 2.15 2.60

Ring
183 6689645 1.15 1.39

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
201 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
202 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
203 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
204 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
205 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
206 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
207 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
208 6691457 7.10 8.59

Stop Ring (oud 489-25100-20)
209 6684696 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
210 6684874 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
211 6684697 6.44 7.79

Throttle Valve (old 488-25199-90)
212 6690947 36.15 43.74

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
213 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
214 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
215 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (old 614-25245-20)
216 6692009 4.95 5.99

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
217 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
218 6684699 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
219 6690700

High/low Adjust Spring (old 623-25032-20)
220 6692048 2.31 2.80

Ring
221 6691317 1.05 1.27

O-ring (old 550-25137-20) New
222 6691322 2.10 2.54

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
223 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
231 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
232 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
233 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
234 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
235 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
236 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
237 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
238 6691457 7.10 8.59

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
239 6691848 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
240 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
241 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
242 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
243 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
244 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
245 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (old 614-25245-20)
246 6692009 4.95 5.99

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
247 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
248 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
249 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
250 6684700 4.29 5.19

Clutch Housing Comp. (old 226-32466-80)
271 6688203 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
272 6688029

Gear Case Gasket B (old 204-32401-20)
273 6688059 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
274 6695475 1.15 1.39

Gear 2 (old 221-32465-20)
275 6688136 28.14 34.05

Kogellager 6202z
276 6695559 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
277 6695557

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
278 6695285 1.15 1.39

Gear Case B (old 201-32401-20)
280 6688035 24.20 29.28

Gear Case Gasket C (old 205-32401-20)
281 6688063 1.15 1.39

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
282 6695345 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5.0 (old 068-11000-20)
283 6686459 1.15 1.39

Gear 3 (old 222-32465-20)
284 6688162 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
285 6695524

Ring
286 6684639 2.15 2.60

Screw 6x8 (old 990-11060-081)
287 6694923 1.15 1.39

Stop Ring C-17, Outer (old 993-50017-002)
288 6695286 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
301 6688179

Drive Shaft (old 225-32465-20)
302 6688189 36.15 43.74

Gear Case C (old 202-32465-20)
304 6688043 19.51 23.61

Screw 5x50 (old 990-11050-501)
305 6694910 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
306 6684662 2.15 2.60

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
307 6695345 1.15 1.39

Thrust Bearing 2035 (old 999-62203-572)
308 6695617 16.94 20.49

Gear Shaft Collar A (old 230-32465-20)
309 6688223 3.30 3.99

Kogellager 6904zz C3
310 6695584 13.70 16.58

Stop Ring C-37, Inner (old 993-51037-002)
311 6695297 1.15 1.39

Gear Shaft Collar B (old 231-32465-20)
312 6688234 5.11 6.19

Pin (old 820-32203-20)
313 6693553 1.15 1.39

Snap Pin 8 (old 821-32203-20)
314 6693558 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
315 6684611 2.15 2.60

Handle Ass'y (old 049-32475-92/6696505)
321 6686254 144.60 174.97

Ring
322 6695219 1.15 1.39

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
323 6695020 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
324 6688015 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y (old 870-32475-90)
325 6693695 14.35 17.36

Stop Switch Ass'y (old 156-32475-90)
326 6687434 9.90 11.98

Stop Button Bracket (old 640-32465-21)
327 6692138 3.30 3.99

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
328 6694589 2.31 2.80

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
329 6695022 1.15 1.39

Ring
330 6684639 2.15 2.60

Ring
331 6684822 2.15 2.60

Throttle Lever Band (old 883-32475-20)
332 6693808 2.31 2.80

Square Nut 6 (old 991-91060-061)
333 6696512 1.04 1.26

Throttle Arm (old 880-32475-20)
334 6693801 4.95 5.99

Protection Tube 10x420l (old 164-10042-00)
335 6687577 1.15 1.39

Split Protection Tube 13x150l (old 164-13015-01)
336 6687602 1.15 1.39

Gaskabel
337A 6693926 5.28 6.38

Throttle Wire Set (old 885-0720a-00/6693925)
337 6696225 5.78 6.99

Button Stop (old 258-11650-20)
338 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
339 6684913 2.15 2.60

Spanner 10x13 (old 808-20000-20) New
501 6693479 2.31 2.80

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.