Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TPH-200H


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TPH-200H

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Gear Case A (old 300-32230-21/6697039)
1 6688642 24.20 29.28

BALL BEARING 6901ZZ/OD (OLD 999-61690-101/6695581)
2 6695582 9.74 11.78

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
3 6695302 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
4 6684732 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
5 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
6 6695293 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
7 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
8 6695042 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
9 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
10 6695078 1.15 1.39

Ring
11 6684822 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-32286-21) (old 6688834)
12 6695981 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
13 6695528

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
14 6695294 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
15 6695310 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
16 6689167 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
17 6695035 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
18 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
19 6695293 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
20 6688089 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
21 6695079 1.15 1.39

Afdicht Rubber
22 6686669 1.15 1.39

Collar B (old 348-33130-20)
23 6689530 4.45 5.38

Gear Set Pn (old 302-32286-03/6688894)
24 6696411 92.81 112.30

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
25 6691200 3.30 3.99

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
26 6695016 1.15 1.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
27 6684835 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
27A 6695175 1.15 1.39

Support Plate (old 462-32286-20)
28 6690744 11.23 13.58

Afdicht Rubber
29 6686659 1.15 1.39

Ring
30 6684639 2.15 2.60

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
51 6686790 36.15 43.74

CAM ROD (OLD 101-33160-22/6686808)
52 6686809 5.94 7.18

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
53 6686611 1.15 1.39

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
54 6687125 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
55 6687079 46.29 56.01

Bout
56 6687158 1.15 1.39

Ring
57 6687187 1.15 1.39

Flensmoer
58 6695170 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
59 6695073 1.15 1.39

Afdicht Rubber
60 6686647 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
61 6686826 1.15 1.39

Gear Case Cover B (old 328-32280-22)
62 6689172 16.34 19.77

Kogellager 608 Zz C3
63 6695547 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
64 6695484 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
65 6684595 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
66 6687301 8.41 10.18

Bout
67 6687162 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
68 6695075 1.15 1.39

Afdicht Rubber
69 6686666 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
70 6688633 1.15 1.39

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
71 6695175 1.15 1.39

Ring
72 6684639 2.15 2.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.