Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TPH-230S'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TPH-230S


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TPH-230S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468@1417 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328@1417 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489@1417 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709@1417 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118@1417 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869@1417 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590@1417 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944@1417 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10A 6686217@1417 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888@1417 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682@1417 2.15 2.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772@1417 17.85 21.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14A 6697638@1417

Rubber Beschermkapje
15 6684602@1417 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836@1417 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177@1417 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178@1417 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-01/6686583)
32 6695806@1417 38.26 46.30

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32A 6686585@1417 36.15 43.74

Olie Keerring
33 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586@1417 2.15 2.60

Vliegwiel
37 6687376@1417 15.88 19.21

Vliegwiel
37A 6601171@1417 22.99 27.81

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37B 6696928@1417

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611@1417 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612@1417 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890@1417 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914@1417 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615@1417 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514@1417 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354@1417 1.15 1.39

Ring
56 6684661@1417 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174@1417 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59 6684620@1417

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592@1417 9.58 11.59

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
61 6685049@1417

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244@1417 1.15 1.39

Carburateurset
63 6690513@1417 50.21 60.76

Carburateurset
63A 6690512@1417 66.40 80.34

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337@1417 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504@1417 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574@1417 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516@1417 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
67 6684625@1417

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880@1417 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846@1417 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798@1417 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809@1417 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373@1417 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637@1417 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114@1417 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918@1417 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487@1417 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745@1417 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253@1417 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
103 6697619@1417

Koppeling Schoen
104 6688616@1417 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161@1417 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
105 6689430@1417 2.31 2.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105A 6697618@1417

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528@1417 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-00601-20)
107 6689627@1417 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646@1417 2.15 2.60

Ring
108 6684648@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
109 6696932@1417

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647@1417 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973@1417 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011@1417 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040@1417 1.15 1.39

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
116 6692496@1417 12.54 15.17

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
117 6692883@1417 1.15 1.39

Exhaust Pipe Set, Spare (old 734-0099k-90) New
118 6692709@1417 2.31 2.80

Ring
119 6685109@1417 1.15 1.39

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
120 6692688@1417 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986@1417 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240@1417 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038@1417 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168@1417 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138@1417 9.90 11.98

Spring Plate (old 786-07085-20)
136 6693252@1417 14.68 17.76

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137A 6693101@1417 32.21 38.98

Starter Bush (old 328-07085-20)
138 6689170@1417 12.05 14.58

Starter Pulley (old 774-07085-20)
139 6693078@1417 6.44 7.79

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139A 6693079@1417 7.10 8.59

Ring
140 6687947@1417 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275@1417 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507@1417 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176@1417 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153@1417 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408@1417 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988@1417 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240@1417 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039@1417 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175@1417 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139@1417 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102@1417 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080@1417 6.44 7.79

Ring
158 6687947@1417 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508@1417 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169@1417 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408@1417 32.21 38.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
171A 6699995@1417

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673@1417 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674@1417 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997@1417 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677@1417 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996@1417 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679@1417 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680@1417 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681@1417 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508@1417 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
182 6685101@1417 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684@1417 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685@1417 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691@1417 6.10 7.38

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
201 6690048@1417 9.58 11.59

Luchtfilterkap
202 6690391@1417 4.45 5.38

Luchtfilter Element
203 6684654@1417 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
204 6689737@1417 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
205 6684656@1417 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
206 6684657@1417 4.29 5.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
207 6684658@1417

Collar 8 (old 657-3252a-20)
208 6684659@1417 2.15 2.60

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
221 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
222 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
223 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
224 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
225 6690830@1417 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
226 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
227 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
228 6691457@1417 7.10 8.59

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
229 6691845@1417 4.45 5.38

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
229A 6691844@1417 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
230 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
231 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
232 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
233 6684698@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
234 6684699@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
235 6684700@1417 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
236 6684883@1417 18.75 22.69

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
251 6695969@1417 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
252 6684664@1417 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
253 6691839@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
254 6695046@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
255 6684709@1417 2.15 2.60

Ventilatorhuis
256 6687029@1417 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
257 6689651@1417 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
258 6684918@1417 2.15 2.60

Ring
259 6689159@1417 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
260 6689664@1417 3.30 3.99

Drive Shaft, 978l (old 343-32292-20)
281 6689440@1417 14.68 17.76

Drive Shaft 945 (old 341-32273-81)
282 6689304@1417 22.24 26.91

Bush Ass'y (old 6684831)
283 6697839@1417 4.29 5.19

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
284 6684835@1417 2.15 2.60

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
285 6691046@1417 5.78 6.99

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
286 6691134@1417 2.31 2.80

Handle Grip (old 503-3738e-20)
287 6691098@1417 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
289 6684838@1417 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
290 6695255@1417 1.15 1.39

Ring
291 6689681@1417 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
292 6693769@1417 36.15 43.74

Gaskabel
294 6693982@1417 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
295 6694025@1417 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
296 6687452@1417 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
297 6687523@1417 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
298 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
299 6684722@1417 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
300 6684724@1417 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
301 6684803@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
302 6684727@1417

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
303 6684725@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
304 6684804@1417 8.58 10.38

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
305 6689277@1417 3.30 3.99

Gear Case A, 24 Dia. (old 300-32291-20)
321 6688656@1417 32.21 38.98

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
321A 6688653@1417 30.25 36.60

BALL BEARING 6901ZZ/OD (OLD 999-61690-101/6695581)
322 6695582@1417 9.74 11.78

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
323 6695302@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
324 6684732@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
325 6698772@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
326 6695458@1417

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
326A 6688643@1417 1.15 1.39

O Ring P-41 (old 999-67041-000)
327 6695678@1417 1.15 1.39

Niet meer leverbaar, geen vervanging
328 6695322@1417

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
329 6695042@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
330 6695492@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
330A 6684709@1417 2.15 2.60

Flange Blind Nut 8 (old 991-44080-022)
331 6695149@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
331A 6695078@1417 1.15 1.39

Ring
332 6685856@1417 2.31 2.80

Ring
332A 6684822@1417 2.15 2.60

Ring
332B 6684822@1417 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-32286-21) (old 6688834)
333 6695981@1417 40.24 48.69

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
334 6695528@1417

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
335 6695294@1417 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
336 6695310@1417 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
337 6689167@1417 1.15 1.39

Screw 4x8 (old 990-11040-081)
338 6694861@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
338A 6695035@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
339 6698772@1417

Handle Knob A Comp. (old 512-32285-80)
340 6691199@1417 3.30 3.99

Special Bolt (old 196-32285-20)
342 6687990@1417 1.15 1.39

Ring
343 6684826@1417 2.15 2.60

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
344 6695079@1417 1.15 1.39

Niet meer leverbaar, geen vervanging
345A 6696411@1417

Handle Knob (old 512-32298-20)
346 6691201@1417 2.31 2.80

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
346A 6691200@1417 3.30 3.99

Gear Shaft (old 305-32282-22)
347 6688958@1417 20.21 24.46

Niet meer leverbaar, geen vervanging
348 6689753@1417

Shim (old 071-32282-23)
349 6686485@1417 2.31 2.80

Shim (old 071-32282-21)
349 6686483@1417 1.15 1.39

Shim (old 071-32282-22)
349 6686484@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
350 6686752@1417

Afdicht Rubber
351 6686659@1417 1.15 1.39

Nut (old 121-32530-20)
352 6685166@1417 2.31 2.80

Niet meer leverbaar, geen vervanging
353 6692945@1417

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
354 6695293@1417 1.15 1.39

Ring
355 6684822@1417 2.15 2.60

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
356 6695293@1417 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
357 6688089@1417 4.45 5.38

Afdicht Rubber
358 6686669@1417 1.15 1.39

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
359 6695016@1417 1.15 1.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
360 6684835@1417 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
360A 6695175@1417 1.15 1.39

Support Plate (old 462-32286-20)
361 6690744@1417 11.23 13.58

Ring
362 6684639@1417 2.15 2.60

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
381 6686790@1417 36.15 43.74

CAM ROD (OLD 101-33160-22/6686808)
382 6686809@1417 5.94 7.18

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
383 6686611@1417 1.15 1.39

Cutter Guide (old 122-32292-20)
384 6687128@1417 19.51 23.61

Cutter Guide (old 122-32232-20)
384A 6687124@1417 18.30 22.14

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
384B 6687125@1417 24.20 29.28

Cutter B (old 121-32286-20)
385 6687103@1417 40.24 48.69

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
385A 6687079@1417 46.29 56.01

Bout
386 6687160@1417 1.15 1.39

Bout
386A 6687158@1417 1.15 1.39

Ring
387 6687187@1417 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut (old 123-33202-20)
388 6687156@1417 1.15 1.39

Flensmoer
388A 6695170@1417 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
389 6695073@1417 1.15 1.39

AFDICHT RUBBER
390 6686654@1417 1.15 1.39

Afdicht Rubber
390A 6686647@1417 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
391 6686826@1417 1.15 1.39

Gear Case Cover B (old 328-32280-22)
392 6689172@1417 16.34 19.77

Kogellager 608 Zz C3
393 6695547@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
394 6695484@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
395 6684595@1417 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33258-20)
396 6687311@1417 7.59 9.18

Cutter Cover (old 138-33168-20)
396A 6687301@1417 8.41 10.18

Bout
397 6687162@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
398 6695075@1417 1.15 1.39

Afdicht Rubber
399 6686666@1417 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
400 6688633@1417 1.15 1.39

Protection Plate
401A 6601208@1417 13.86 16.77

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
402 6695175@1417 1.15 1.39

Ring
403 6684639@1417 2.15 2.60

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997@1417 4.45 5.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 6684813@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 6692867@1417

S?start Mark (old 915-07355-20)
601 6694472@1417 1.15 1.39

Symbol Mark Tph-230s (old 929-07145-20) New
602 6694642@1417 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.