Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TPH-230SS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TPH-230SS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10A 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
13 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
14A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
16 6697836 5.45 6.59

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
32 6686585 36.15 43.74

Olie Keerring
33 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
34 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
35 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
36 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
37A 6601171 22.99 27.81

Vliegwiel
37 6687376 15.88 19.21

Niet meer leverbaar
37B 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
38 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
39 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
52 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
53 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
54 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
55 6695354 1.15 1.39

Ring
56 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
57 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
60 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
61 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
62 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
63A 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
63 6690513 50.21 60.76

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
64 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
65 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
65A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
66 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
66A 6696574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
68 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
69 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-06541-22)
91 6692798 5.94 7.18

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
91A 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
92 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
94 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
95 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
96 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
98 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
100 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
101 6687253 2.31 2.80

Spark Plug Cover, Black (old 257-07124-20)
102 6688350 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
103 6697619

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
104A 6697161 6.90 8.35

Niet meer leverbaar
105A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
106 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
107A 6684646 2.15 2.60

Ring
108 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
109 6696932

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
110 6684647 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
111 6685191 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
112 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
113 6688011 1.15 1.39

Grommet (old 202-10200-20)
114 6688040 1.15 1.39

Muffler Set (old 704-07139-90 & 6692433)
116 6692496 12.54 15.17

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
117 6692883 1.15 1.39

Exhaust Pipe Set, Spare (old 734-0099k-90) New
118 6692709 2.31 2.80

Ring
119 6685109 1.15 1.39

Muffler Wire Net Set (old 732-0099f-90) New
120 6692688 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07085-90)
131 6692986 48.25 58.38

Starthendel
132 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
133 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
134 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
135 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
137 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07085-21)
139 6693079 7.10 8.59

Ring
140 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
141 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07120-20)
142 6693470 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
143 6695507 1.15 1.39

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
144 6695176 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
145 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
146 6693408 32.21 38.98

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
151 6692988 42.20 51.06

Starthendel
152 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
153 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
154 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
155 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
156 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
157 6693080 6.44 7.79

Ring
158 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
159 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
160 6695508 1.15 1.39

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
161 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
162 6693408 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
171A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
172 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
173 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
174 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
175A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
176 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
177A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
178 6684679 2.15 2.60

Starthendel
179 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
180 6684681 13.20 15.97

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
181 6695508 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
182 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
183 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
184 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
185 6699691 6.10 7.38

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
201 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
202 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
203 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
204 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
205 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
206 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
207 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
208 6684659 2.15 2.60

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
221 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
222 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
223 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
224 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
225 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
226 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
227 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
228 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
229A 6691844 4.45 5.38

Main Jet #40 (old 599-2000w-40)
229 6691845 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
230 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
231 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
232 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
233 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
234 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
235 6684700 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
236 6684883 18.75 22.69

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
251 6695969 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
252 6684664 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
253 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
254 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
255 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
256 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
257 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
258 6684918 2.15 2.60

Ring
259 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
260 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 633l (old 343-32243-20)
281 6689439 12.88 15.58

Stuurbuis
282 6689303 20.11 24.34

Niet meer leverbaar
283 6684831

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
284 6689277 3.30 3.99

Bracket A (old 215-32243-20)
285 6688103 2.31 2.80

Bracket B (old 216-32243-20/6686103)
286 6688104 3.30 3.99

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
287 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
289 6685075

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
290 6684835 2.15 2.60

Ring
291 6695194 1.15 1.39

Front Handle (old 210-33160-22/6688095/6688094)
292 6688096 7.75 9.38

Hex. Hole Bolt 5x55 (old 990-51050-553)
293 6695056 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
294 6684918 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
295 6684834 2.15 2.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
296 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
297 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
298 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
299 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
300 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
301 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
302 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
303 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
304 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
305 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
306 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
307 6684804 8.58 10.38

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
321 6688653 30.25 36.60

BALL BEARING 6901ZZ/OD (OLD 999-61690-101/6695581)
322 6695582 9.74 11.78

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
323 6695302 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
324 6684732 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
325 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
326 6695293 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
327 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
328 6695042 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
329 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
330 6695078 1.15 1.39

Ring
331 6684822 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-32286-21) (old 6688834)
332 6695981 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
333 6695528

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
334 6695294 1.15 1.39

Ring
335 6684822 2.15 2.60

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
336 6695310 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
337 6689167 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
338 6695035 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
339 6698772

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
340 6695293 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
341 6688089 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
342 6695079 1.15 1.39

Afdicht Rubber
343 6686669 1.15 1.39

Gear Set Pn (old 302-32286-03/6688894)
344 6696411 92.81 112.30

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
345 6691200 3.30 3.99

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
346 6695016 1.15 1.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
347 6684835 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
347A 6695175 1.15 1.39

Support Plate (old 462-32286-20)
348 6690744 11.23 13.58

Afdicht Rubber
349 6686659 1.15 1.39

ANGLE LIMITTER (OLD 222-32286-20)
350 6688159 2.31 2.80

Ring
351 6684639 2.15 2.60

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
361 6686790 36.15 43.74

CAM ROD (OLD 101-33160-22/6686808)
362 6686809 5.94 7.18

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
363 6686611 1.15 1.39

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
364 6687125 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
365 6687079 46.29 56.01

Bout
366 6687158 1.15 1.39

Ring
367 6687187 1.15 1.39

Flensmoer
368 6695170 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
369 6695073 1.15 1.39

Afdicht Rubber
370 6686647 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
371 6686826 1.15 1.39

Gear Case Cover B (old 328-32280-22)
372 6689172 16.34 19.77

Kogellager 608 Zz C3
373 6695547 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
374 6695484 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
375 6684595 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
376 6687301 8.41 10.18

Bout
377 6687162 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
378 6695075 1.15 1.39

Afdicht Rubber
379 6686666 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
380 6688633 1.15 1.39

Protection Plate
381A 6601208 13.86 16.77

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
382 6695175 1.15 1.39

Ring
383 6684639 2.15 2.60

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Niet meer leverbaar
503 6692867

S?start Mark (old 915-07355-20)
601 6694472 1.15 1.39

Symbol Mark
602 6601108 1.04 1.26

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.