Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki TPH-270S'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TPH-270S


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki TPH-270S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894@1417 8.58 10.38

Bougie (oud 6685086)
2 6699319@1417 8.91 10.78

Cylnder Set (old 001-07355-90)
3 6685493@1417 54.30 65.70

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586@1417 2.15 2.60

Cylinder Gasket T=1.0 (old 017-07355-20)
5 6685750@1417 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-01700-20)
6 6686121@1417 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07350-90)
7 6685902@1417 20.11 24.34

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590@1417 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591@1417 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219@1417 72.30 87.48

Lead Wire Ass'y (old 191-01680-90)
12 6687965@1417 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
13 6684599@1417 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13A 6695407@1417 1.15 1.39

Bobine
14 6687684@1417 28.14 34.05

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605@1417 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
21 6689177@1417 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
21 6689178@1417 1.15 1.39

Vliegwiel
22 6687384@1417 16.19 19.59

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
23 6684612@1417 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
24 6684611@1417 2.15 2.60

Clutch Case Ass'y Spare (old 072-03045-00)
25 6695886@1417 30.25 36.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
25A 6684905@1417 54.45 65.88

Olie Keerring
26 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608@1417 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
28A 6684904@1417 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903@1417 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895@1417 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972@1417 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515@1417 1.15 1.39

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
44 6684615@1417 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-431 Walbro (old 455-07355-90)
45 6690519@1417 86.36 104.50

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
46 6690120@1417 4.45 5.38

Reinigingsspons
47 6690365@1417 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690421@1417 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
49A 6698730@1417 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
50 6695353@1417 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
51 6684864@1417 2.15 2.60

Choke Lever 1.5 (old 528-07355-22)
52 6691281@1417 1.15 1.39

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
53 6691239@1417 1.15 1.39

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
54 6691602@1417 15.13 18.30

Collar C (old 659-04300-20)
55 6684623@1417 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
56 6697846@1417 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
57 6684626@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
58 6684620@1417

Clip D6 (old 680-00070-20)
59 6685198@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
60 6684618@1417 4.29 5.19

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
61 6684634@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
62 6685049@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
63 6684625@1417

Stand (old 940-07350-20)
64 6694787@1417 3.30 3.99

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
65 6695280@1417 1.15 1.39

Ring
66 6685070@1417 1.15 1.39

Cilinder Afdekkap (oud 016-07350-20)
71 6685690@1417 5.28 6.38

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
72 6695504@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
73 6684638@1417 2.15 2.60

Ring
74 6684639@1417 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07350-90)
75 6692498@1417 13.86 16.77

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
76 6692732@1417 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-07350-20)
77 6692813@1417 5.11 6.19

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
78 6695508@1417 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
78A 6695375@1417 1.15 1.39

Plug Cap (old 257-03046-20)
79 6688345@1417 3.30 3.99

Ring
80 6684642@1417 2.15 2.60

Koppeling Schoen
81 6684643@1417 11.55 13.98

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
82 6684644@1417 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
83 6684645@1417 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-0075t-20)
84 6684646@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
85 6684634@1417 2.15 2.60

Ring
86 6684648@1417 2.15 2.60

CLUTCH SET ASS'Y
87 6699640@1417 12.88 15.58

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
88 6684636@1417 2.15 2.60

Warmteschild
89 6687264@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
101A 6699995@1417

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
102 6684673@1417 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
103 6684674@1417 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
104 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope Reel
105A 6699997@1417 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
106 6684677@1417 8.58 10.38

Cam Plate
107A 6699996@1417 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
108 6684679@1417 2.15 2.60

Starthendel
109 6684680@1417 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
110 6684681@1417 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
111 6685101@1417 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
112 6684684@1417 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
113 6684685@1417 4.29 5.19

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
114 6695508@1417 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
114A 6695375@1417 1.15 1.39

Cam Plate Ass'y
115 6699691@1417 6.10 7.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879@1417 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687@1417 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688@1417 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689@1417 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
125 6690830@1417 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691@1417 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
128 6684692@1417 29.19 35.32

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
129 6691848@1417 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695@1417 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696@1417 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697@1417 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
133 6684870@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
134 6684873@1417 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
135 6684872@1417 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
136 6684871@1417 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
137 6684875@1417 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
138 6684699@1417 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
139 6684874@1417 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
140 6684700@1417 4.29 5.19

Clutch Drum Comp. (old 289-03070-80)
151 6688580@1417 10.89 13.17

Stop Ring C-12 Outer
152 6684664@1417 2.15 2.60

Cushion Rubber (old 599-00980-21)
153 6691823@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
154 6695046@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
155 6684709@1417 2.15 2.60

Ventilatorhuis
156 6686959@1417 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
157 6689651@1417 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
158 6684918@1417 2.15 2.60

Ring
159 6689159@1417 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
160 6689664@1417 3.30 3.99

Drive Shaft 1483l (old 6689470)
181 6697879@1417 14.03 16.97

Stuurbuis
182 6689386@1417 32.21 38.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
183 6684831@1417

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
184 6684835@1417 2.15 2.60

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
185 6691046@1417 5.78 6.99

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
186 6691134@1417 2.31 2.80

Handle Grip (old 503-3738e-20)
187 6691098@1417 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
188 6684838@1417 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
189 6695255@1417 1.15 1.39

Ring
190 6689681@1417 1.15 1.39

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
191 6689277@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
192 6692867@1417

Throttle Lever Ass'y, 24 Dia. (old 870-38400-90)
196 6693764@1417 38.26 46.30

Gaskabel
197 6693978@1417 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-38400-80)
198 6694022@1417 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
199 6687459@1417 13.91 16.83

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
200 6687526@1417 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
201 6684721@1417 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
202 6684722@1417 2.15 2.60

Throttle Stopper Comp. (old 881-38400-80)
203 6693807@1417 11.55 13.98

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
204 6684803@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
205 6684727@1417

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
206 6684725@1417 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
207 6684804@1417 8.58 10.38

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
221 6688653@1417 30.25 36.60

BALL BEARING 6901ZZ/OD (OLD 999-61690-101/6695581)
222 6695582@1417 9.74 11.78

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
223 6695302@1417 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
224 6684732@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
225 6698772@1417

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
226 6695293@1417 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
227 6688643@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
228 6695042@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
229 6684709@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
230 6695078@1417 1.15 1.39

Ring
231 6684822@1417 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-32286-21) (old 6688834)
232 6695981@1417 40.24 48.69

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
233 6695528@1417

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
234 6695294@1417 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
236 6695310@1417 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
237 6689167@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
238 6695035@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
239 6698772@1417

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
240 6695293@1417 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
241 6688089@1417 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
242 6695079@1417 1.15 1.39

Afdicht Rubber
243 6686669@1417 1.15 1.39

Niet meer leverbaar, geen vervanging
244 6696411@1417

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
245 6691200@1417 3.30 3.99

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
246 6695016@1417 1.15 1.39

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
247 6695175@1417 1.15 1.39

Support Plate (old 462-32286-20)
248 6690744@1417 11.23 13.58

Afdicht Rubber
249 6686659@1417 1.15 1.39

Ring
251 6684639@1417 2.15 2.60

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
261 6686790@1417 36.15 43.74

CAM ROD (OLD 101-33160-22/6686808)
262 6686809@1417 5.94 7.18

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
263 6686611@1417 1.15 1.39

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
264 6687125@1417 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
265 6687079@1417 46.29 56.01

Bout
266 6687158@1417 1.15 1.39

Ring
267 6687187@1417 1.15 1.39

Flensmoer
268 6695170@1417 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
269 6695073@1417 1.15 1.39

Afdicht Rubber
270 6686647@1417 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
271 6686826@1417 1.15 1.39

Gear Case Cover B (old 328-32280-22)
272 6689172@1417 16.34 19.77

Kogellager 608 Zz C3
273 6695547@1417 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
274 6695484@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
275 6684595@1417 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
276 6687301@1417 8.41 10.18

Bout
277 6687162@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
278 6695075@1417 1.15 1.39

Afdicht Rubber
279 6686666@1417 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
280 6688633@1417 1.15 1.39

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
282 6695175@1417 1.15 1.39

Ring
283 6684639@1417 2.15 2.60

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997@1417 4.45 5.38

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 6684813@1417

Symbol Mark Tph-270s (old 929-07357-20) New
601 6696265@1417 1.15 1.39

S?start Mark (old 915-07355-20)
602 6694472@1417 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.