Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TPS-200


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen lijst van de Hikoki TPS-200

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tank Packing Ass'y
270 6699566 2.31 2.80

Olie Tank Omhulsel
271 6686138 2.31 2.80

Collar 3 (old 031-32304-20)
272 6685961 1.15 1.39

Collar 3
272A 6699273 1.15 1.39

Oil Tank Gasket (old 6690084)
273A 6699567 2.15 2.60

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
274 6695661 1.15 1.39

Step Bolt A (old 382-32304-20)
275 6689757 4.45 5.38

Oil Pump Comp. (old 071-32344-80)
276 6686487 17.09 20.68

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
277 6695661 1.15 1.39

Oil Pump Spring (old 449-32304-20)
278 6690381 1.15 1.39

Oil Pump Piston Comp. (old 073-32304-81/6686607)
279 6686608 2.31 2.80

Fuel Pipe 3x5x60 (old 700-53005-06)
280 6692414 1.15 1.39

Small Screw 4x12ws (old 994-16040-126)
281 6695403 1.15 1.39

Ring
282 6684661 2.15 2.60

Oil Filter (old 487-32345-20)
283 6690917 1.15 1.39

Filter Ass'y (old 486-32345-90)
284 6690913 2.31 2.80

Fuel Pipe 3x5x75 (old 700-53005-07)
285 6692415 1.15 1.39

Push Nut
286 6695239 1.15 1.39

Oil Pump Adjuster (old 501-32304-21)
287 6691066 4.45 5.38

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
288 6695661 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
289 6695311 1.15 1.39

Oil Tank Cap Ass'y (old 624-32304-92)
290 6692050 12.05 14.58

Banjo, Oil Pump (old 082-32304-20)
291 6686637 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
292 6695670

Air Vent Cover (old 566-04063-20)
293 6691399 4.45 5.38

Ring
294 6695187 1.15 1.39

O-ring 1.4 (old 999-67001-413)
295 6695656 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
311 6695492 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
312 6695042 1.15 1.39

Screw 6x6 (old 990-11060-061) New
313 6694922 1.05 1.27

Case (old 019-32304-22)
314 6685793 14.35 17.36

Niet meer leverbaar
315 6688835

Kogellager 609
316 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
317 6684735 8.58 10.38

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
318 6695281 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
319 6684732 2.15 2.60

Ring
320 6693248 1.15 1.39

Kogellager #608
321 6684738 8.58 10.38

Kogellager 638zz
322 6697603 4.63 5.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
323 6684741 2.15 2.60

Sprocket Comp.,3/8"(old 319-32304-80)
324 6689117 36.15 43.74

Flensmoer
325 6695170 1.15 1.39

Side Cover Comp. (old 039-32304-80)
326 6686038 5.11 6.19

Chain Bar Clamp Nut (old 121-32600-20)
327 6687105 1.15 1.39

Chain Bar Knock Pin (old 122-32344-21)
328 6687130 4.45 5.38

Guide Plate (old 461-32304-20)
329 6690725 2.31 2.80

Guide Bar Tightening Bolt (old 101-32304-20)
330 6686802 4.05 4.90

Chian Tensioner Ass'y (old 116-32304-90)
331 6687063 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
332A 6699679

Niet meer leverbaar
333 6686875

Case Set (old 019-32304-00)
334 6695849 16.19 19.59

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
351 6695492 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
352 6695042 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
353 6695458

Case (old 019-32304-22)
354 6685793 14.35 17.36

Gear Pinion Set Spare (old 301-32344-00)
355 6688836 36.15 43.74

Kogellager 609
356 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
357 6684735 8.58 10.38

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
358 6695281 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
359 6684732 2.15 2.60

Ring
360 6693248 1.15 1.39

Kogellager 627 C3
361 6695568 5.61 6.79

Kogellager 638zz
362 6697603 4.63 5.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
363 6684741 2.15 2.60

Sprocket Comp.,3/8"(old 319-32304-80)
364 6689117 36.15 43.74

Flensmoer
365 6695170 1.15 1.39

Side Cover Comp. (old 039-32304-80)
366 6686038 5.11 6.19

Chain Bar Clamp Nut (old 121-32600-20)
367 6687105 1.15 1.39

Chain Bar Knock Pin (old 122-32344-21)
368 6687130 4.45 5.38

Guide Plate (old 6690726)
369 6697596 3.30 3.99

Chain Bar Tightening Bolt (old 101-32344-21)
370 6686803 4.45 5.38

Chian Tensioner Ass'y (old 116-32304-90)
371 6687063 4.45 5.38

Cam (old 452-32344-20)
372 6690428 1.15 1.39

Collar (old 031-32344-20)
373 6685962 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
374A 6699679

Niet meer leverbaar
375 6686875

Drive Shaft Comp. (old 343-32331-80)
391 6689441 24.20 29.28

Stuurbuis
392 6689311 18.30 22.14

Niet meer leverbaar
393 6684831

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
394 6684709 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
395 6691205

Handle Knob (old 512-3338p-20)
396 6684823 4.29 5.19

Joint Case (old 280-32331-22/6697615)
397 6688517 32.21 38.98

Lock Pin Comp. (old 352-32331-80)
398 6689601 7.93 9.59

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
399 6684824 2.15 2.60

Bolt 6x35 (old 990-21060-351)
399 6694992 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
400 6695042 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
401 6685075

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
402 6684821 2.15 2.60

Kogellager 6900zz
403 6695578 7.59 9.18

Collar B (old 348-33130-20)
404 6689530 4.45 5.38

Ring
405 6684642 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
406 6684792

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
407 6684828 2.15 2.60

Combi Box Spanner 13x19 Minus (old 883-32600-20)
501 6693809 4.45 5.38

Chain Cover 10" (old 941-32333-20)
503 6694796 6.28 7.59

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.