Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki TRB65EF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki TRB65EF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef 4x8
1 6697581 1.04 1.26

Plate
2 6697475 3.73 4.51

Cylinder Set (001-16008-90)
3 6697457 297.59 360.08

Cilinder Pakking
4 6697461 9.30 11.25

Hex. Hole Bolt 5x20 (old 990-51050-203)
5 6695048 1.15 1.39

Piston Set
6A 6601278 91.81 111.09

Zuigerset
6 6697466 132.19 159.95

Zuigerring
7 6697472 25.85 31.28

Snap Ring
8A 6601230 1.04 1.26

Borgring
8 6697471 1.98 2.39

Zuigerpin
9 6697470 38.03 46.01

Crank Shaft Ass'y
10A 6601279 500.94 606.13

Crank Shaft Ass'y
10 6697474 545.04 659.50

Naaldlager
11 6697559 15.20 18.39

Spacer
12A 6601229 3.30 3.99

Spacer
12 6697468 3.80 4.60

Woodruff Key
13A 6601237 2.64 3.19

Woodruff Key
13 6697479 3.45 4.17

Crank Case Ass'y
14 6697480 302.65 366.21

Olie Keerring
15 6697587 14.10 17.06

Pin D8x10
16 6697586 1.04 1.26

Kogellager 6303-9
17 6695573 8.91 10.78

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
18 6695054 1.15 1.39

Flange Nut M10
19A 6601243 2.98 3.60

Flensmoer M10
19 6697569 6.28 7.59

Flywheel Rotor
20A 6601232 176.36 213.40

Flywheel Rotor
20 6697488 190.73 230.78

Bolt (w/w) M4x20
21 6697580 1.98 2.39

Bobine
22 6697491 177.26 214.49

Grommet
23 6697494 3.80 4.60

Tube 6x7.4x300
24 6697549 1.98 2.39

Lead Wire
25 6697492 6.28 7.59

Cover
26 6601231 3.96 4.79

Machine Screw (w/washers) M5x14
27 6601241 1.04 1.26

Plug Cap
28 6601280 7.93 9.59

Tube
29 6601242 8.58 10.38

Grommet
30 6601239 3.30 3.99

Lead Wire
31 6601236 5.78 6.99

Ignition Coil
32 6601235 166.38 201.31

Bolt (w/bolt Washer) M4x14
33 6601240 1.33 1.60

Crank Case Ass'y
34 6601284 312.03 377.55

Plug Cap
41 6697489 7.85 9.50

Spark Plug Bpmr7a-9
42A 6601238 22.99 27.81

Niet meer leverbaar
42 6699320

Engine Cover (a)
43 6697552 93.63 113.29

Muffler Gasket
44 6697551 12.96 15.68

Muffler Set
45 6697550 143.78 173.97

Hex. Hole Bolt 6x20 (old 990-51060-203)
46 6695060 1.15 1.39

Pan Head Screw M5x14 (w/w)
47 6697582 1.04 1.26

Screw 5x10/w (old 994-17050-101)
48 6695433 1.15 1.39

Engine Cover (b)
49 6697458 9.90 11.98

Insulator Set
50A 6601281 38.88 47.04

Insulator Set
50 6697513 41.83 50.61

Niet meer leverbaar
51 6697512

Tapping Screw D3x12
52 6697572 1.04 1.26

Stopper
53A 6601246 2.31 2.80

Stopper
53 6697510 2.80 3.39

Reed Valve
54A 6601245 13.36 16.17

Reed Valve
54 6697509 14.53 17.58

Screw 5x25 Ps (old 994-15050-251)
55 6695394 1.15 1.39

Air Cleaner Ass'y
60A 6601282 120.55 145.87

Air Cleaner Ass'y
60 6697514 130.83 158.30

Luchtfilter
61A 6601247 46.89 56.73

Luchtfilter
61 6697518 50.21 60.76

O-ring (id31.2)
62 6697588 1.98 2.39

Luchtfilter element
63 6697520 31.76 38.43

Cleaner Cap Set
64A 6601283 42.65 51.61

Cleaner Cap Set
64 6697517 46.83 56.66

Special Bolt M5x18
65A 6601251 5.45 6.59

Special Bolt M5x18
65 6697522 5.83 7.05

Pan Head Screw M5x55 (w/w)
66 6697579 1.04 1.26

Clamp (2)
67 6697545 1.80 2.18

Tube 2.5x5x93
68 6697546 1.80 2.18

Priming Pump
69 6697521 25.85 31.28

Carburetor Gasket
70 6697511 9.30 11.25

Carburateurset
71 6697523 262.58 317.72

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
72 6684870 2.15 2.60

Bracket
73 6697532 18.29 22.13

Swivel (oud 539-25120-20)
74 6684697 6.44 7.79

Ring (oud 549-25165-20)
75 6684874 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
76 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
77 6684695 4.29 5.19

Main Jet #55.5
78 6697543 11.78 14.25

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
79 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
80 6684693 8.58 10.38

Pump Body
81 6697536 65.45 79.19

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
82 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
83 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
84 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
85 6691312 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x300
86 6697547 1.04 1.26

Clamp (1)
87 6697519 1.98 2.39

Tube 3x6x160
88 6697548 16.70 20.21

Fuel Tank Grommet
89 6697530 5.70 6.90

Fuel Tank Filter
90 6697544 19.80 23.96

Tank Cap
91 6697541 36.90 44.65

Recoil Starter Ass'y
101 6697553 160.63 194.36

Rope 3.5x1000
102 6697556 12.38 14.97

Starter Grip
103 6697557 14.53 17.58

Fricting Spring
104 6697561 4.13 4.99

Niet meer leverbaar
105 6697555

Reel
106 6697554 33.58 40.63

Niet meer leverbaar
107 6697562

Retainer
108 6697560 14.78 17.88

Set Screw
109 6697563 4.13 4.99

Machine Screw M4x16
110 6697578 1.98 2.39

Starting Pulley
111 6697558 6.76 8.18

Nut M8 (w/w)
112 6697584 1.98 2.39

Recoil Starter Ass'y
115 6601258 106.63 129.02

Plate
116 6601253 2.80 3.39

Starter Grip
117 6601256 15.88 19.21

Rope
118 6601260 11.39 13.78

Recoil Spring
119 6601263 27.83 33.67

Reel
120 6601259 30.40 36.78

Washer (a)
121 6601267 1.49 1.80

Coil Spring
122 6601264 4.29 5.19

Retainer
125 6601254 13.86 16.77

Washer (b)
126 6601261 2.48 2.99

Set Screw
127 6601266 3.80 4.60

Starting Pulley Ass'y
128 6601257 14.53 17.58

Snap Ring
129 6601262 1.04 1.26

Spring
130 6601265 1.04 1.26

Pawl
131 6601252 3.80 4.60

Elbow Pipe Ass Y
151 6697505 80.31 97.18

Elbow Pipe
152 6697504 72.00 87.12

O-ring G-95 (old 999-67095-010)
153 6695687 3.30 3.99

Pipe Band (a) No.56
154 6697503 9.50 11.50

Wire Band (a)
155 6697485 7.59 9.18

Flexible Pipe
156 6697482 110.26 133.42

Pipe Band (b) No.52
157 6697481 9.50 11.50

Swivel Pipe
158 6697483 95.29 115.30

Throttle Lever
159 6697566 316.05 382.42

Middle Pipe
160 6697484 68.66 83.08

Straight Pipe
161 6697507 68.66 83.08

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
163 6695255 1.15 1.39

Fan Cover
164 6697476 46.83 56.66

Cover
165 6697477 20.11 24.34

Vibro-isolating Rubber
166 6697467 43.56 52.71

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
167 6695067 1.15 1.39

Ventilatorhuis
168 6697459 245.78 297.39

Hex Socket Bolt (w/w)(sus)
169 6697585 3.45 4.17

Fan
170 6697487 180.59 218.51

Ventilatorhuis
171 6697460 307.64 372.24

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
172 6695164 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-51060-303)
173 6695063 1.15 1.39

Tapping Screw D5x8
174 6697575 1.04 1.26

Clip
175 6697493 2.80 3.39

Wire Band (b)
176 6697486 1.98 2.39

Knapsack Pad
177 6697463 103.76 125.55

Clip
178 6697469 2.80 3.39

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
179 6695164 1.15 1.39

Ring D6
180 6697465 1.98 2.39

Nut M6 (w/w)
181 6697583 1.98 2.39

Truss Screw 6x16 (old 990-14060-161)
182 6694961 1.15 1.39

Knapsack Frame
183 6697462 212.35 256.94

Shoulder Band
184 6697464 100.43 121.51

Machine Screw M6x25 (w/sw)
185 6697577 1.98 2.39

Tank Band
186 6697542 33.58 40.63

Tapping Screw D5x25
201 6697576 1.04 1.26

Tapping Screw 4x20
202 6697574 1.04 1.26

Band (r)
203 6697516 23.45 28.37

Square Nut M6
204 6697570 1.04 1.26

Band (l)
205 6697515 23.45 28.37

Machine Screw M6x20
206 6697568 1.98 2.39

Ring
207 6697499 3.45 4.17

Lever Holder (r)
208 6697497 21.78 26.35

Throttle Wire
209 6697567 90.30 109.26

Tapping Screw D3x12
210 6697572 1.04 1.26

Spring
211 6697478 3.45 4.17

Lever
212 6697502 7.19 8.70

Tapping Screw D3x14
213 6697573 1.04 1.26

Switch Stay
214 6697490 4.13 4.99

Tapping Screw D3x8
215 6697571 1.04 1.26

Leaf Spring
216 6697500 4.79 5.79

Stopper
217 6697506 30.10 36.42

Borgring
218 6697473 1.98 2.39

Lever Holder (l)
219 6697501 21.78 26.35

Niet meer leverbaar
220 6697528

Niet meer leverbaar
221 6697564

Niet meer leverbaar
222 6697496

Lock Lever
223 6697498 6.60 7.99

Shaft
224 6697508 5.11 6.19

Niet meer leverbaar
501 6697565

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.