Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki UR18DSAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki UR18DSAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D2x8
1 338364 1.04 1.26

Adapter Storage Case
2 338392 2.70 3.27

Tapschroef D2.3x8
3 338399 2.55 3.09

Square Washer
4 338409 1.04 1.26

Battery Compartment Set
5 338365 9.60 11.62

Machine Schroef M3x8
6 338398 1.04 1.26

Connector A
7 338374 1.80 2.18

Tapschroef D4x18
8 338397 2.55 3.09

Rubber Antenne
9 338390 11.85 14.34

Lower Back Cover Button
10 338363 1.04 1.26

Upper Back Cover Button
11 338362 1.04 1.26

Back Cover Latching B
12 338361 1.04 1.26

Back Cabinet Set
14 338360 50.05 60.56

Upper Contact Bracket
15 338388 1.50 1.82

Battery Terminal
16 339154 1.80 2.18

Lower Contact Bracket
17 338389 1.50 1.82

Internal Wire (b)
18 338407 1.65 2.00

Connector C
19 338405 1.80 2.18

Battery Cover
20 338387 1.04 1.26

Schroef M3
21 338410 2.55 3.09

Dc Jack Bracket
22 338394 1.04 1.26

Rubber Sheet (dc Jack)
23 339155 1.04 1.26

Dc Jack
24 338396 1.05 1.27

Connector B
25 338404 1.80 2.18

Cable Holder (android)
26 338372 1.80 2.18

Support
27 338385 1.04 1.26

Bracket Set
28 338366 13.65 16.52

Tapschroef D2x6
29 338400 1.04 1.26

Left Latching
30 338383 1.04 1.26

Left Latching Mounting
31 338378 1.04 1.26

Right Latching
32 338384 1.04 1.26

Right Latching Mounting
33 338379 1.04 1.26

Latching Plate
34 338386 2.25 2.72

Pcb Ass'y (usb)
35 338408 5.85 7.08

Pcb Plate
36 338403 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
37 339113

Pcb Ass'y (aux)
38 338391 6.15 7.44

Cable Holder (apple)
39 338371 1.65 2.00

Pcb Ass'y (a)
40 338424 124.71 150.90

Speaker Resistance Strip
41 338402 10.20 12.34

Speaker (dsal)
42 338421 10.95 13.25

Water Resisitance Strip E
43 339115 1.80 2.18

Tapping Screw D2x8
44 338401 2.55 3.09

Side Plate
45 338377 3.30 3.99

Speaker Grill Set
46 338370 3.00 3.63

Moer M3 (10 Stuks)
47 949553 1.04 1.26

Inbusbout M4x8 (oud 973563,10st.)
48 949811 1.50 1.82

Front Cover Set
49 338367 23.38 28.28

Front Cabinet Set B
51 338415 30.94 37.43

Connector D
52 338406 1.80 2.18

Machine Screw M5x30 (black)
71 323041 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
72 302012 1.05 1.27

Dsal Frame (a) Outer
73 338417 4.65 5.63

Dsal Frame (a) Inner
74 338418 4.05 4.90

Sponge (f)
75 339117 1.04 1.26

Rubber Washer
76 339114 1.04 1.26

Tapping Screw D3x8
77 338422 2.55 3.09

Nut Plate
78 339116 1.04 1.26

Dsal Frame (b) Outer
79 338420 5.40 6.53

Dsal Frame (b) Inner
80 338419 4.95 5.99

Machineschroef M5x20 Zwart
81 302196 1.05 1.27

Oplader Europa
501 338412 21.73 26.29

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.