Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki VB13Y


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki VB13Y

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout Hd M5x12
1 998471 1.05 1.27

Ring
2 316224 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
3 318288

O-RING (P-18
4 873570 1.35 1.63

Draaitafel
5 316220 24.61 29.78

Cam Cover
6 316219 32.18 38.93

Vilt Pakking
7 316216 1.65 2.00

Excentriek
8 316199 245.03 296.48

Veerring D10 (10 Stuks)
9 939540 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
10 316201

Niet meer leverbaar
11 316198

Excentriek
12 316200 81.68 98.83

Tandwielhuisdeksel
13 316184 230.31 278.68

Niet meer leverbaar
14 316225

RUBBEREN PEN
15 931701 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 316195

Kogellager 6301vvcmps2s
17 6301VV 8.55 10.35

Laatste Tandwiel
18 316202 58.44 70.71

Veerring
19 965469 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
20 6201VV 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
21 316451

Niet meer leverbaar
22 319355

Niet meer leverbaar
23 318284

Schroef D3 X12
24 316214 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
25 949215 1.05 1.27

Sensor Tandwiel
26 316212 3.30 3.99

O-ring (s-85)
27 985227 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
28 316215

Schroef M5x16
29 994192 1.04 1.26

Roller
30 316223 11.85 14.34

Zijkap
31 318287 52.53 63.56

Schroef M4x10 (10 Stuks)
32 949322 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
33 316217

Feather Key 7x7x15
34 306506 2.25 2.72

Houder (b)
35 316186 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x12
36 987203 1.05 1.27

Drukring
37 875249 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
38 316197

Niet meer leverbaar
39 316196

Imbussleutelhouder
40 307607 1.35 1.63

Metal
41 316185 1.65 2.00

Metalen Bus
42 954940 1.35 1.63

Derde Tandwiel
43 316203 27.78 33.61

Inlegspie 5x5x10
44 948015 1.05 1.27

Derde Tandwiel
45 316204 37.95 45.92

METAL (B)
46 954789 1.05 1.27

Tweede Tandwiel (oud 316205)
47A 319538 25.44 30.78

Tweede Tandwiel (oud 316206)
48A 319539 28.60 34.61

Kogellager 608vvmc2eps2l
49 608VVM 5.70 6.90

Bus I.d. 15mm
50 318360 14.99 18.13

Eerste Tandwiel
51 318358 27.23 32.94

Koppelings Veer
52 316209 9.90 11.98

Ring
53 316208 10.50 12.70

Ring
54 981077 1.04 1.26

First Pinion (b)
55 318359 22.28 26.95

Sensor Tandwiel
56 316212 3.30 3.99

Sluitring (b) (oud 976448)
57 962569 1.05 1.27

Imbus Hd Bout M10x10
58 316228 1.65 2.00

Steel Bar Guide
59 316226 5.40 6.53

Niet meer leverbaar
60 316190

Ring Voor D9 -+-
61 992805 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
62 316189

Deksel
63 318285 6.45 7.80

O-ring (s-34)
64 980879 1.05 1.27

Draadbout
65 316194 64.21 77.70

Inlegspie 4x4x8
66 980809 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
67 949821 2.55 3.09

Scharnierstuk
68 316188 230.31 278.68

Niet meer leverbaar
69 316235

Niet meer leverbaar
70 316191

Niet meer leverbaar
71 316192

Niet meer leverbaar
72 316193

Scharnierstuk
73 316187 277.06 335.25

Niet meer leverbaar
74 316222

Inbusstelschroef M5x8
75 938477 1.05 1.27

Koolborsteldeksel
76 935829 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
77 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
78 971001 6.45 7.80

Imbus Hd Bout M5x30
79 313585 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
80 318286

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
81 301653 1.04 1.26

Afdekrooster
82 316227 9.00 10.89

LAGERBUS (B)
83 310111 8.40 10.16

Kogellager
84 318362 10.95 13.25

Behuizing
86 310146 40.84 49.41

Contactpunt Koolborstelhouder
87 930703 2.40 2.90

Veld 230 Volt
88 340419E 44.28 53.57

Niet meer leverbaar
90 980864

Luchtgeleider
91 980931 4.20 5.08

Anker 230v
92 360470E 131.31 158.89

Niet meer leverbaar
94 316234

Niet meer leverbaar
95 318282

Draadeindhuls
97 981373 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
98 959140 3.30 3.99

O-ring (s-24)
99 878609 1.05 1.27

Volume Holder Ass'y
100 318281 32.45 39.26

Niet meer leverbaar
101 318289

Niet meer leverbaar
103 318280

Tapschroef D5x20 Zwart
104 302089 1.05 1.27

Machine Schroef M5x20 Zwart
105 316229 1.65 2.00

Draadeindhuls
106 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
107 984750

Klemstrip (old 994566)
108 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
109 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
110 500247Z

Niet meer leverbaar
110 500248Z

Tweede Tandwielset
111 319537 51.15 61.89

Inlegspie 4x4x8
112 980809 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 944458

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.