Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki VB16Y


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki VB16Y

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 319692

Draaitafel
2 319691 32.18 38.93

Nylon Schroef M4x12
3 320264 3.30 3.99

Deksel
4 319690 36.03 43.59

Niet meer leverbaar
5 320427

Nylock Bout M5x16
6 313082 1.05 1.27

Roller (oud 319695)
8A 322269 16.23 19.63

O-ring (1ap-20)
9 944486 1.05 1.27

Excentriek
10 319678 201.99 244.40

Bus
11 320420 39.33 47.58

Excentriek
12 319679 112.20 135.76

Tandwielhuisdeksel
13 319675 209.96 254.05

Imbussleutelhouder
14 307607 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
15 316225

Niet meer leverbaar
16 319676

Laatste Tandwiel
17 319681 78.79 95.33

Retaining Ring
18 962553 1.05 1.27

Kogellager 6302vvcmps2s
19 6302VV 9.30 11.25

Pin (b)
20 370145 2.40 2.90

Tandwiel Huis
21 319660 172.15 208.30

Niet meer leverbaar
22 316213

Niet meer leverbaar
22 320899

Schroef D3 X12
23 316214 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
24 949215 1.05 1.27

Sensor Tandwiel
25 316212 3.30 3.99

Sensor Tandwiel
26 316212 3.30 3.99

Sluitring (b) (oud 976448)
27 962569 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x12
28 987203 1.05 1.27

O-ring
29 319685 4.35 5.26

Sensor Cover
30 319686 3.30 3.99

Warning Label
31 319704 4.80 5.81

Schachtpin
32 319680 23.24 28.12

Niet meer leverbaar
33 319699

Ring
34 319694 12.30 14.88

Roller (d62) Set
35 319714 99.14 119.96

Naaldlager (d22)
36 319693 18.01 21.80

Nylock Bout M5x25
37 313077 5.85 7.08

Bus
39A 320425 8.70 10.53

Veer
40 320426 1.65 2.00

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
42 301653 1.04 1.26

Zijkap
43 319697 6.45 7.80

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
44 949749 1.95 2.36

Inlegspie 7x7x22
45 967124 1.65 2.00

Inlegspie 7x7x25
46 948081 1.05 1.27

Houder (b)
47 316186 1.65 2.00

Veer
48 319677 14.44 17.47

Warning Label
49 320422 4.80 5.81

Derde Tandwiel
50 319682 32.45 39.26

Inlegspie 7x7x12
51 998468 1.05 1.27

Derde Tandwiel
52 319683 40.01 48.42

Metal
53 930076 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
54 319661

Imbus Hd Bout M10x10
55 316228 1.65 2.00

Nylock Bout M6x16
56 880474 1.05 1.27

METAL (B)
57 954789 1.05 1.27

Tweede Tandwiel Set
58A 320263 128.29 155.23

Kogellager 6000vcmps2s
65 6000VV 6.15 7.44

Metal
66 316185 1.65 2.00

First Pinion Set (old 320900)
67 322048 73.01 88.35

Kogellager 608vvmc2eps2l
71 608VVM 5.70 6.90

Schacht (a) (oud 319668)
72 320901 110.96 134.26

Niet meer leverbaar
73A 882974

Veerring D10 (10 Stuks)
73 939540 1.95 2.36

Inlegspie 5x5x18
74 320902 3.45 4.17

Inlegspie 3x3x20
74 971750 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
75 319664

Roller
76 319663 21.04 25.46

Veer
77 319666 1.65 2.00

Pin
78A 322655 7.95 9.62

Niet meer leverbaar
79 319673

Niet meer leverbaar
80 320424

Niet meer leverbaar
81 319674

Deksel
82 319688 6.45 7.80

Veer
83 319687 3.30 3.99

O-RING (S-26)
84 872470 1.65 2.00

Inbusbout Hd M5x16
85 878181 1.05 1.27

Scharnierstuk
86 320903 189.61 229.43

Pin
87 980258 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
88A 319706

Niet meer leverbaar
89 319665

V-ring
90 319669 1.50 1.82

Scharnierstuk (b)
91 320904 264.83 320.44

Grip Rubber
92 319689 12.15 14.70

Inbusstelschroef M5x8
93 938477 1.05 1.27

Koolborsteldeksel
94 935829 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
95 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
96 971001 6.45 7.80

Imbus Hd Bout M5x30
97 313585 2.40 2.90

Veld 230 Volt
98 340500E 90.48 109.47

Luchtgeleider
99 980931 4.20 5.08

Afdekrooster
101 316227 9.00 10.89

LAGERBUS (B)
102 310111 8.40 10.16

Kogellager
103 318362 10.95 13.25

Kogellager 608vvmc2eps2l
103 608VVM 5.70 6.90

Behuizing
105 310146 40.84 49.41

Contactpunt Koolborstelhouder
106 930703 2.40 2.90

Bedrading
107 990861 1.05 1.27

Inbus Hd Tapschroef D5x50
108 953121 1.04 1.26

ANKER 110 VOLT
109 360552C 113.03 136.76

Anker 230v
109 360552E 122.51 148.24

RUBBEREN PEN
110 931701 1.05 1.27

Tapschroef D5x20 Zwart
111 302089 1.05 1.27

Handgreep
113A 319705 27.78 33.61

Rubber Kapje Voor Schakelaar
114A 334568 11.40 13.79

Lasdop 50091 (10 Stuks)
115 959140 3.30 3.99

O-ring (s-24)
116 878609 1.05 1.27

Volume Holder
117 319718 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
119A 319703

Controller Circuit 110 Volt
119 322050 481.11 582.15

Niet meer leverbaar
119A 322449

Ontstoringscondensator 110v
120 322051 17.19 20.80

Condensator (oud 930030/991313)
120 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
121 319716

Niet meer leverbaar
121A 334570

Machine Schroef M5x20 Zwart
122 316229 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
123 984750

Klemstrip (old 994566)
124 937631 1.04 1.26

Aansluitsnoer
125 320428 18.70 22.63

Niet meer leverbaar
125A 320906

Snoer 110v
125 322052 40.01 48.42

Imbusbout Hd M5x12
126 998471 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
129 320907

Niet meer leverbaar
130 320908

Nylock Bout M5x16
131 313082 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
132 320909

Niet meer leverbaar
133 320910

Niet meer leverbaar
134 320911

Veer
135 980877 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
136 320912

Niet meer leverbaar
137 320913

Nylock Bout M6x16
138 880474 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
139 320914

O-ring (s-20)
140 876078 1.65 2.00

Kap
141 322267 13.95 16.88

Sleeve (r) (part Of Old Number 319696)
142 322268 11.70 14.16

RING (B)
143 984118 1.05 1.27

Roller (b) Set
144 322266 49.64 60.06

First Pinion Set (old 320900)
145 322048 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
146 322654

Rubber Blokje Voor Buigblok 319692
147 323992 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
148 334572

Niet meer leverbaar
601 314837

Center Roller Set D38
602 319712 67.10 81.19

Center Roller Set D50
603 319713 107.94 130.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.