Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki VH-650


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki VH-650

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 949822

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Top Cover
3 876444 1.65 2.00

Imbusbout M6x25 ( 10 Stuks )
4 949652 3.30 3.99

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
5 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
6A 876440

Niet meer leverbaar
6A 876769

Pakking (f)
7 876747P 3.00 3.63

Pakking (g)
8A 876749 1.05 1.27

Ontluchtklep O-ring
9 872821 3.00 3.63

Ontluchtklep
10A 878417 5.85 7.08

Head Cap (c)
11 876442 24.34 29.45

Kop Kap (d)
11 876748P 35.06 42.43

O-ring (p-36)
12 931835 1.65 2.00

Piston
13 876734 148.78 180.02

Cylinder O-ring 1.d.68.3mm
14 874104 3.90 4.72

Cylinder O-ring I.d. 50.9mm
15 875602 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
16 876435

Cylinder O-ring 1.d.63.1
17 877312 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
18 876732

Cilinder Ring
19 876434 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
20 875605

Niet meer leverbaar
21 876731

Cilinder O-ring (b) I.d.55.9
22 876433 11.25 13.61

Niet meer leverbaar
23A 876758

Niet meer leverbaar
23B 876759

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
25 949866 3.60 4.36

Piston Damper (a)
27A 876766 26.68 32.28

Packing (a)
29 876737 1.04 1.26

Main Feeder Spring (a)
30 876717 6.45 7.80

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
31 949776 2.40 2.90

Sub Feeder Spring
32 876691 3.90 4.72

Feeder Shaft
33 876689 3.60 4.36

Main Feeder
34 876688 24.34 29.45

Sub Feeder
35 876707 25.71 31.11

Niet meer leverbaar
36C 876751

Niet meer leverbaar
36D 876752

Plunger Spring
37 875643 1.05 1.27

O-ring
38 874820 1.65 2.00

Safety Plunger (a)
39 876739 10.95 13.25

Plunger (a)
39A 878122 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
40A 876764

Valve Bushing
40B 878266 16.50 19.96

O-ring (s-12)
41 875638 1.65 2.00

Schakelhandel
42 876203 2.55 3.09

Safety Plunger (b)
43 875642 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
44A 876447

Pakking (d)
44B 877331 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45A 878734

Urethane Kogel (b) D7.14
46 875645 3.90 4.72

Valve Plate
47 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
48B 877335 12.60 15.25

Trigger Plunger
49A 878121 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
50B 876446

Niet meer leverbaar
50B 877050Z

Cap (oud 877367z)
50C 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
51A 949658 1.80 2.18

Dust Cap
52 872035 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52A 874782

Safety Spring
53 876676 1.05 1.27

Safety Bolt
54 875650 1.05 1.27

Pushing Lever (g) (old 876740)
55A 876763 40.84 49.41

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
56 949555 1.05 1.27

Inbusbout M5x12 (10 Stuks)
57 949765 2.55 3.09

Safety Guard
58 876696 5.85 7.08

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
59 949819 2.55 3.09

Magazine Lock Spring
60 876703 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
61 876702

Niet meer leverbaar
62 876743

Niet meer leverbaar
63 876742

Niet meer leverbaar
64 876205

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
65 949664 3.75 4.54

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
66 949662 2.10 2.54

Feed Piston Cover (old 876694)
67A 876661 24.34 29.45

Pakking (e)
68 876695 1.05 1.27

O-ring (p-16)
69 873095 1.04 1.26

Feed Piston
70 876692 13.50 16.34

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
71 949551 1.65 2.00

Veer
72 876693 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
73A 877947

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
73 949660 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
74 877143

Niet meer leverbaar
75 876679

Main Stopper Spring
76 876681 1.65 2.00

Sub Stopper Spring
77 876685 1.50 1.82

Lock Shaft
78 876682 3.90 4.72

Guide Lock
79 877374 10.20 12.34

Spring
80 877372 2.40 2.90

Magazijn Kompleet
81 876741 233.34 282.34

Niet meer leverbaar
82 876701

Nagelhouder
83 876700 8.70 10.53

Inbusstelschroef M5x10
84 876705 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
85 876760

Guard Damper
87 876697 3.30 3.99

Damper Collar
88 876706 1.65 2.00

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
89 949431 1.04 1.26

Bout
90 876680 2.55 3.09

Drukring
91 876686 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
92 876677

Niet meer leverbaar
93 874780

Niet meer leverbaar
94B 878312

Niet meer leverbaar
97 880040

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
98 949665 2.10 2.54

Waarschuwings Label
99A 884070 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
100 878183

Warning Label (a)
101 883513 1.65 2.00

O-ring (s-12)
102 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
102A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 944459

Niet meer leverbaar
502B 877153

Niet meer leverbaar
503B 875769

Caution Tag
504 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
505 882414

Niet meer leverbaar
601 876750Z

Hex.socket Hd.bolt M5x90
602 876607 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
603 876618

Pakking (g)
604A 876749 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
605 876606

Niet meer leverbaar
606 876605

Niet meer leverbaar
607 876441

Niet meer leverbaar
608 876604

Niet meer leverbaar
609 876720

Niet meer leverbaar
610 874116

Niet meer leverbaar
611 876754Z

Niet meer leverbaar
612 876755Z

Plunger (a)
613 876723Z 13.05 15.79

Plunger (b)
614 876724Z 11.70 14.16

Veer
615 877144 1.65 2.00

Plunger Spring (a)
616 876725Z 1.04 1.26

Plunger Spring (b)
617 876726 1.04 1.26

Valve Bushing (d)
618 876727Z 17.88 21.63

O-ring
619 874820 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
620 876750

Niet meer leverbaar
621 876762

Vet (attolub No.2) 500g
622 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.