Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki WF4H2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki WF4H2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M5x80
1 305481 1.80 2.18

Casing (a) Gold
2 886560 67.10 81.19

Warning Label (a)
3 883513 1.65 2.00

Side Cover (a)
4 886097 55.00 66.55

Rotor
5 886095 97.63 118.13

Motor Cylinder
6 886096 6.75 8.17

Motor Cylinder
7 886094 118.94 143.91

O-ring (s-40)
8 996363 1.65 2.00

Side Cover (b)
9 886098 58.03 70.21

Pin (b)
10 886092 3.45 4.17

O-ring (p-8)
11 315382 1.80 2.18

Packing (c)
12 316390 7.05 8.53

Packing (c)
13 884504 1.80 2.18

Pinion
14 886091 21.73 26.29

Ring (a)
15 884515 1.80 2.18

Ring Gear
16 886089 1.80 2.18

Idle Gear
17 886090 3.45 4.17

Spindle Head
18 886088 18.70 22.63

Spindle
19 886087 5.10 6.17

O-ring (s-8)
20 992912 1.05 1.27

O-RING (S-4)
21 981317 1.05 1.27

Bushing
22 884521 14.10 17.06

O-ring (s-12)
23 875638 1.65 2.00

Veer D4.2
24 884520 1.80 2.18

Lock Pin
25 884519 3.45 4.17

Rubberen Klep
26 884503 11.40 13.79

O-ring (s-40)
27 996363 1.65 2.00

Sleeve Valve
28 884502 33.55 40.60

O-ring (s-42)
29 983852 1.95 2.36

O-ring (s-36)
30 984483 1.65 2.00

Valve Spring
31 882221 5.10 6.17

Casing (b) Gold
32 886561 85.39 103.32

Beschermplaat
33 886117 14.10 17.06

Protector (a)
35 886235 8.70 10.53

Flat Fillister Hd. Screw M4
36 886234 1.80 2.18

Feather Key
37 884512 1.80 2.18

Pin
38 884511 1.80 2.18

Slider
39 884510 14.10 17.06

O-ring (p-8)
40 315382 1.80 2.18

Piston (b)
41 886086 33.55 40.60

O-ring (i.d. 16.8)
42 884509 1.80 2.18

O-ring
43 886227 5.10 6.17

Slagpen (a)
44 886085 61.05 73.87

O-ring (i.d. 10.8)
45 884507 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
46 884480

Metalen Ring
47 884501 3.45 4.17

Ring
48 884500 3.45 4.17

O-ring (i.d. 31.2)
49 884498 1.80 2.18

Cilinder
50 886083 82.36 99.66

O-ring (i.d. 24.7)
51 884499 1.80 2.18

Retaining Ring D6
52 955479 1.05 1.27

Behuizing
53 886562 176.83 213.96

Adjuster Shaft
54 881846 7.65 9.26

Latch (oud 881847)
55 886101 5.10 6.17

Pushing Lever Guide
56 316389 3.30 3.99

O-ring
57 886229 1.80 2.18

Piston Bumper
58 886230 13.75 16.64

O-ring (s-22)
59 306353 1.04 1.26

Machineschroef M4x8 Zwart
60 315500 1.35 1.63

Cover
61 887975 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
62 886104

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
63 949755 3.00 3.63

VERTICAL GUIDE
64 886111 18.70 22.63

Veer (a)
65 884533 1.80 2.18

Veer (b)
66 884534 1.80 2.18

Kunststofpin
67 886233 3.45 4.17

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
68 949518 2.40 2.90

Ring Voor Schacht
69 877826 2.55 3.09

Toevoermechanisme
70 884527 30.53 36.94

As Voor Toevoermechanisme
71 882236 6.75 8.17

Vertical Guide
72 886110 18.70 22.63

Pushing Lever (a)
73 886109 39.74 48.08

Neuskap
74 886103 5.10 6.17

O-RING (S-26)
75 872470 1.65 2.00

Scheidingsplaatje
76 886119 36.71 44.42

Rubberen Klep (h)
77 884847 6.75 8.17

Veer (i.d.d13)
78 884848 1.80 2.18

O-ring (s-32)
79 872767 1.65 2.00

Cap (r)
80 887983 25.71 31.11

Muffler
81 886079 3.45 4.17

Plaatgaas
82 886080 5.10 6.17

Uitlaatkap
84 886081 3.45 4.17

RING
85 940178 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
86 949664 3.75 4.54

Stofkapje
87 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
88 883135 14.99 18.13

Hex. Socket Hd. Bolt M5x40
89 886082 1.80 2.18

Stopring
90 874759 1.04 1.26

O-ring (i.d. 1.8)
91 886078 1.80 2.18

Veer D8.4
92 886077 1.80 2.18

O-ring (i.d. 4.8)
93 884861 1.80 2.18

Plunger (r)
94 886076 1.80 2.18

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
95 959148 1.05 1.27

Lock Spring
96 882923 1.80 2.18

Knop
97 886075 6.75 8.17

Relief Valve
98 886122 6.75 8.17

Veer D6.6
99 884852 1.80 2.18

Spacer
100 886121 1.80 2.18

Rol Pin D2x12 (10 Stuks)
101 949861 1.65 2.00

Packing (d)
104 884484 1.80 2.18

Uitlaatpijp
105 886240 5.10 6.17

Cap (gold)
106 886563 109.86 132.93

Veer
107 886071 6.75 8.17

O-RING (P-18
108 873570 1.35 1.63

Piston (r)
109 886072 3.45 4.17

O-ring (ap-24)
110 997392 1.05 1.27

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
111 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
112 882925 18.01 21.80

O-ring (s-18)
113 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
114 878925 1.05 1.27

Valve Piston (b)
115 880672 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
116 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
117 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
118 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
119 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
120 882920 29.56 35.77

Machineschroef M5x25 Zwart
121 880734 1.04 1.26

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
122 949864 1.65 2.00

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
123 949539 2.25 2.72

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
124 959155 1.04 1.26

Veer
125 982454 1.04 1.26

Wisselknop
126 886102 5.10 6.17

Trigger (a)
127 880674 11.85 14.34

Ring M4 (oud 949429z)
128 949429 1.05 1.27

Adjuster Spring
129 887949 1.80 2.18

Roll Pin D1.6x10
130 886228 1.80 2.18

Adjuster Knob
131 887948 3.45 4.17

Spring
132 881882 2.25 2.72

Pushing Lever (b)
133 886099 12.00 14.52

Regelaar
134 886564 7.80 9.44

Ring
135 878279 1.05 1.27

O-ring (p-4)
136 874436 1.05 1.27

O-RING (P-18
137 873570 1.35 1.63

Spring
138 880409 2.40 2.90

Demperring
139 877476 2.40 2.90

Guide Shaft
140 886112 6.75 8.17

Y-packing
141 887196 1.80 2.18

Veer D4.7
142 882235 1.80 2.18

Feed Piston
143 886231 29.70 35.94

Guard
144 886106 7.80 9.44

Waarschuwings Label
146 887174 5.10 6.17

Waarschuwings Label
147 887175 5.10 6.17

Magazine Bushing
148 880177 1.65 2.00

Borgring Voor D24
149 983748 1.05 1.27

Feed Piston Cover
150 880170 2.25 2.72

Guide Lock Nv50ae
151 886107 5.10 6.17

Veer D5.6
152 883008 1.80 2.18

Screw Guide
153 886105 25.44 30.78

Ring Voor Schacht
154 880319 1.65 2.00

Tapschroef D3x10
155 306945 1.04 1.26

Screw Guide Shaft
156 886108 7.80 9.44

Nylon Moer M5
157 877371 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
158 882246

Ring Voor Schacht
159 877826 2.55 3.09

Magazijn
160 886114 12.00 14.52

Magazijn Deksel
164 886115 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 884480

Niet meer leverbaar
504 884538

Niet meer leverbaar
505 884857

Neuskap
506 886103 5.10 6.17

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602 880407

Niet meer leverbaar
603 328428

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.