Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki WR14VE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki WR14VE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bumper (b)
1 337716 14.16 17.14

Zelborgende Inbusbout M5x40
2 324060 1.65 2.00

Slagstukhuis
3 337208 27.91 33.77

O-ring (m)
4 318704 3.30 3.99

Metalen Bus
5 323766 8.40 10.16

Aambeeld (m)
6 337714 140.25 169.70

Aambeeld (m)
6 337715 140.25 169.70

Stalen Kogel D5.556 (10 Stuks)
7 959154 1.35 1.63

Hamer
8 337210 35.20 42.59

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
9 959148 1.05 1.27

Pinhouder (oud 985209)
10 323542 1.05 1.27

Aambeeldpin (oud 985208)
11 323541 5.25 6.35

Ring (b)
12 337213 1.05 1.27

Hamerveer (b)
13 337211 4.20 5.08

Ring (a)
14 337212 3.60 4.36

Stopper (b)
15 337215 1.05 1.27

Naaldroller
16 318378 2.85 3.45

As (b)
17 337209 35.20 42.59

Tandwielset (2st)
18 320506 39.74 48.08

Ringtandwiel
19 337717 18.29 22.13

Ring (c)
20 337214 1.65 2.00

Kogellager 6805zz
21 6805ZZ 4.80 5.81

Tandwielhuisdeksel (b)
22 337718 25.71 31.11

O-ring
23 337719 13.35 16.15

Rotor Ass'y
24 337216 52.66 63.72

Kogellager 698dd
25 337720 3.45 4.17

Kogellager 624dd
26 333784 3.45 4.17

Veld 100-120 Volt
27 340881 67.79 82.02

Veld 220-240 Volt
27 340882 67.79 82.02

Behuizing (a+b)
28 337735 20.63 24.96

Schroef M4
29 327001 1.80 2.18

Haak
30 335724 7.35 8.89

Moer M4 ( Zwart)
31 327002 1.80 2.18

Lasdop 50091 (10 Stuks)
32 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
33 984750

Klemstrip (old 994566)
34 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
35 953327 1.04 1.26

Snoer 230 Volt Gbr
36 500450Z 31.63 38.27

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
36 500461Z 17.88 21.63

Controller (a) 110 Volt
37 337217 44.00 53.24

Controller (a) 220-230 Volt
37 337696 88.41 106.98

Spindelblokkeeringsknop
38 321661 1.65 2.00

Schakelaar
39 335323 12.38 14.97

Controller (b) 100-120 Volt
40 337205 44.00 53.24

Regelaar
40 337206 44.00 53.24

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
42 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 337695

Niet meer leverbaar
619 307824

Vet (100 Gram) Slagmoeraanzetters
620 971042 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
621 873633

Niet meer leverbaar
622 986062

Niet meer leverbaar
623 873537

Niet meer leverbaar
624 873187

Niet meer leverbaar
625 873540

Niet meer leverbaar
626 873536

Niet meer leverbaar
627 873626

Niet meer leverbaar
628 873627

Niet meer leverbaar
629 873628

Niet meer leverbaar
630 873629

Niet meer leverbaar
631 873630

Niet meer leverbaar
632 985195

Niet meer leverbaar
633 985196

Niet meer leverbaar
634 955138

Niet meer leverbaar
635 955139

Niet meer leverbaar
636 955140

Niet meer leverbaar
637 955141

Niet meer leverbaar
638 955149

Niet meer leverbaar
639 955142

Niet meer leverbaar
640 955150

Niet meer leverbaar
641 955143

Niet meer leverbaar
642 955151

Niet meer leverbaar
643 991480

Niet meer leverbaar
644 955144

Niet meer leverbaar
645 955146

Niet meer leverbaar
646 955147

Niet meer leverbaar
647 985197

Niet meer leverbaar
648 986058

Niet meer leverbaar
649 991481

Niet meer leverbaar
650 993658

Niet meer leverbaar
651 993659

Niet meer leverbaar
652 992613

Niet meer leverbaar
653 992614

Niet meer leverbaar
654 992615

Niet meer leverbaar
655 992616

Niet meer leverbaar
656 955153

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.