Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita 2414K'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita 2414K


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Makita 2414K

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef 4x25
001 911148-2@141 0.83 1.00

Schroef 4x25
002 911148-2@141 0.83 1.00

Schroef 5x50
003 911273-9@141 0.83 1.00

Schroef 5x30
004 911253-5@141 0.83 1.00

Schroef 4x25
005 911148-2@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
006 182752-6@141

Schroef 4x18
007 911133-5@141 0.83 1.00

Klemstrip
008 687031-2@141 0.83 1.00

Kabeltule 12-200
009 682507-4@141 2.93 3.55

Schroef 6x20
011 911333-7@141 0.83 1.00

Haak
012 322049-3@141 0.83 1.00

Vleugelmoer M5x10mm - 164095-8
013 265760-3@141 0.83 1.00

Veerring 5MM DLS211
014 253427-5@141 0.83 1.00

Afstandhouder 2414-241K *
015 341395-5@141 0.83 1.00

Zeskant moer M6
016 931302-2@141 0.83 1.00

Zeskant moer M6
017 931302-2@141 0.83 1.00

Veerring 6 A
018 253903-9@141 0.83 1.00

Sluitring 6
019 253011-6@141 0.83 1.00

Ketting 2414 *
020 282013-5@141 9.54 11.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
021 265380-3@141

Achterdeksel *
024 284010-7@141 3.22 3.90

Schakelaar Sw-02
025 651017-2@141 16.07 19.44

Schroef 5x12
026 911215-3@141 0.83 1.00

Met.schroef Ck M4x6mm
028 911104-2@141 0.83 1.00

Rubber pen 4
029 263002-9@141 0.83 1.00

Koolborstelhouderdop
030 643650-4@141 0.83 1.00

Koolborstel set Cb-153
031 181044-0@141 4.08 4.94

Motorhuis Compleet 2414 *
032 156446-9@141 181.13 219.17

Isolatiering
033 681002-1@141 0.83 1.00

Luchtgeleider
034 343299-7@141 2.45 2.96

Kogellager 6200llb
035 211066-7@141 4.58 5.54

Stofafdichting 10
036 213051-6@141 1.01 1.22

Veld 2414K *
037 524878-2@141 79.95 96.74

Schroef 5x85
038 911938-3@141 1.01 1.22

Anker 2414K *
039 514918-4@141 95.74 115.85

Stofafdichting 15
041 213202-1@141 1.21 1.46

Kogellager 6202llb
042 211228-7@141 7.44 9.00

Beschermkap
043 168128-1@141 102.31 123.80

Zaagas
044 325517-5@141 53.39 64.60

Inlegspie 5
045 254032-1@141 1.70 2.06

Kogellager 6204
046 211306-3@141 10.81 13.08

Rubber pen 4
048 263002-9@141 0.83 1.00

Drukveer 7
049 231240-1@141 0.83 1.00

Asblokkering 2414 *
050 325518-3@141 2.08 2.52

O-ring 35
051 213460-9@141 1.21 1.46

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
052 157331-9@141

Kogellager 6000llb
053 211061-7@141 7.44 9.00

Borgring S-20
054 961060-6@141 0.83 1.00

Tandwiel 41 2414K *
055 221774-2@141 17.92 21.68

Lagerhuis
056 157026-4@141 14.24 17.23

Sluitring 20 *
057 253755-8@141 0.83 1.00

Schroef 5x55
058 911276-3@141 0.83 1.00

Binnenflens 120 2414 *
059 224141-0@141 17.90 21.66

Ring 20
060 257054-0@141 2.56 3.10

Buitenflens 120
061 224142-8@141 17.92 21.68

Zeskantbout+Revet M10X25
062 251680-7@141 3.22 3.90

Sluitring 24
063 253751-6@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
064 251683-1@141

Veerring M8
065 942201-3@141 0.83 1.00

Afdekkapje (L) 2414 *
066 345141-8@141 11.19 13.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
067 251683-1@141

Veerring M8
068 942201-3@141 0.83 1.00

Afdekkapje (R) 2414 *
069 345142-6@141 11.19 13.54

Sluitring 24
070 253751-6@141 0.83 1.00

Pijp 24 2414 *
071 331087-4@141 16.13 19.52

Torsieveer 26 *
072 231526-3@141 7.44 9.00

Veerring M10
073 942251-8@141 0.83 1.00

Zeskant bout 10x25
074 265201-9@141 1.01 1.22

Sluitring 10Xx1,6Mm 1901/02
075 941251-5@141 0.83 1.00

Geleidingsplaat 2414 *
076 345145-0@141 17.92 21.68

Schroef 6x28
077 911349-2@141 0.83 1.00

Rubber steun 6
079 421277-8@141 1.43 1.73

Draaihandel 120 *
081 272021-4@141 2.16 2.61

Spanstift 5-20
082 951163-4@141 0.83 1.00

Voet
083 132385-7@141 151.14 182.88

Moer M6 DVC660
084 252268-6@141 0.83 1.00

Veerring M8
085 942201-3@141 0.83 1.00

Sluitring 8
086 253752-4@141 0.83 1.00

Sluitring 6
088 253011-6@141 0.83 1.00

Schroef 6X14 *
089 911317-5@141 0.83 1.00

Klemplaat 2414K *
090 343546-6@141 5.22 6.32

Centreerbout M8
091 265922-3@141 5.22 6.32

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
095 911452-9@141

Sluitring 8
096 253731-2@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
097 311949-2@141

Spanstift 3-18
098 951066-2@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
099 322239-8@141

Snelspan moer
104 322209-7@141 11.16 13.50

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.