Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita 5704R'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita 5704R


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita 5704R

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Inbusbout M6X20
001 266024-8@141 1.21 1.46

Buitenflens 40
002 224275-9@141 6.58 7.96

Binnenflens 40
003 224370-5@141 5.22 6.32

Borgring S-40
004 961156-3@141 1.43 1.73

Verende beschermkap
005 317461-0@141 12.58 15.22

Trekveer 4
006 232468-4@141 1.43 1.73

Geleidewielpen 6
007 415437-2@141 0.83 1.00

Geleidewiel verende kap
008 415438-0@141 0.83 1.00

Inbusbout M6x12
009 922312-0@141 0.83 1.00

Sluitring 6
010 253783-3@141 1.01 1.22

Spouwmes
011 165094-3@141 19.80 23.96

Spouwmeshouder 5704R A
012 345734-1@141 5.88 7.11

Spouwmeshouder 5704R A
012-1 345734-1@141 5.88 7.11

Zaagas
013 324110-2@141 13.19 15.96

Lagerhuis
014 162220-5@141 10.81 13.08

Ring 12
015 257513-4@141 1.43 1.73

Schroef 4X16 A
016 911526-6@141 0.83 1.00

Tandwiel 49
017 226540-2@141 9.52 11.52

Kogellager 608Zz A
018 210046-0@141 0.83 1.00

O-ring 46
019 213620-3@141 0.83 1.00

Label "makita"
020 819064-1@141 0.83 1.00

Tapschroef Ct4x16
021 266034-5@141 0.83 1.00

Tapschroef Ct4x16
022 266034-5@141 0.83 1.00

Afdekkap voor vaste kap
023 183357-5@141 5.88 7.11

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
023-1 317460-2@141

Vaste beschermkap
024 152810-2@141 21.87 26.46

Rubber pen 4
024A 263002-9@141 0.83 1.00

Rubber bus 6
025 262511-5@141 0.83 1.00

Drukveer 5
026 233092-6@141 0.83 1.00

As blokkeerring
027 344990-0@141 1.72 2.08

Kogellager 6000llb
028 211061-7@141 7.44 9.00

Waaier 70
029 241858-0@141 3.83 4.63

Anker
030 516489-7@141 31.62 38.26

Isolatiering
031 681654-8@141 0.83 1.00

Kogellager 608Zz A
032 210046-0@141 0.83 1.00

Rubber ring
033 421720-7@141 6.58 7.96

Tussenplaat
034 417580-3@141 1.27 1.54

Tapschroef 5x25
035 266041-8@141 0.83 1.00

Tapschroef 5x60mm
035 266044-2@141 0.83 1.00

Veld
036 634449-8@141 19.80 23.96

Veldverbinder
037 638070-5@141 5.22 6.32

Statorveertje Cb5
037A 654020-2@141 0.83 1.00

Klembus tbv statorv. 1,25mm
037B 654501-6@141 0.83 1.00

Handgreepdeksel
038 417579-8@141 8.46 10.24

Condensator 0,22uf
039 645190-8@141 2.44 2.95

Condensator 0,22uf
039-1 645190-8@141 2.44 2.95

Kroonsteen
040 654575-7@141 2.93 3.55

Tapschroef 4x18
041 265A48-7@141 0.90 1.09

Klemstrip
042 687053-2@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
042A 687063-9@141

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
042A1 687052-4@141

Klemstrip
042A2 687124-5@141 0.83 1.00

Netsnoer 2x1.00 2.2mtr
043 665383-1@141 10.81 13.08

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
043A 666216-3@141

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
043A1 665865-3@141

Kabeltule 8-90
044 682503-2@141 1.43 1.73

Kabeltule 8-90
044A 682503-2@141 1.43 1.73

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
044A1 682540-6@141

Schakelaar
045 651291-2@141 8.46 10.24

Draadklem 56/5704R *
045A 652257-5@141 0.83 1.00

Schroef 3.5X7
045B 652008-6@141 0.83 1.00

Motorhuis
046 152811-0@141 26.11 31.59

Koolborstelhouder 5X11 A
046A 644501-4@141 2.08 2.52

Tapschroef 4x18
047 265A48-7@141 0.90 1.09

Naamplaat
048 853170-2@141 2.93 3.55

Koolborstel set Cb-303
049 191963-2@141 5.22 6.32

Koolborstelhouderdop
050 643750-0@141 0.83 1.00

Schroef 5x45
051 911268-2@141 0.83 1.00

Voetplaat
052 168353-4@141 13.19 15.96

Zeskant borgmoer 5x8
053 252103-8@141 0.83 1.00

Kruiskopschroef M5
054 265075-8@141 1.43 1.73

Bout 8x24
055 265965-5@141 2.45 2.96

Sluitring 6x12mm
056 941151-9@141 0.83 1.00

Veerring 6 A
057 253903-9@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
058 265701-9@141

Drukveer 7
059 231316-4@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
060 265701-9@141

Sluitring 6x12mm
061 941151-9@141 0.83 1.00

Veerring 6 A
062 253903-9@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
063 265701-9@141

Sluitring 8
064 941202-8@141 0.83 1.00

Sluitring 8
065 941202-8@141 0.83 1.00

Rubber cap
066 421746-9@141 0.83 1.00

Hefboom
067 344989-5@141 1.43 1.73

Klemplaat
068 341415-5@141 0.83 1.00

Schroef 4x8
069 911109-2@141 0.83 1.00

Moer M8
070 931402-8@141 0.83 1.00

Ring 12
071 257243-7@141 1.80 2.18

Rubber ring 13
072 261115-0@141 1.70 2.06

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.