Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita 5900BR'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita 5900BR


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita 5900BR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Motorhuis compl.
001 159721-2 37.12 44.92

Schroef 5x12
004 911211-1 0.83 1.00

Lagerafdekking 48 *
005 285007-9 1.24 1.50

Koolborstel set Cb-153
006 194985-1 11.58 14.01

Koolborstelhouderdop
007 643650-4 0.83 1.00

Schroef 4x28
008 911151-3 0.83 1.00

Netsnoer 2x1.50 4.0mtr
009 695123-3 21.70 26.26

Kabeltule 10-85
010 682504-0 1.72 2.08

Klemstrip
011 687001-1 0.83 1.00

Schroef 4x18
012 911133-5 0.83 1.00

Schakelaar Sw-01
013A 651023-7 14.23 17.22

Schakelaar Sw-42
013B 651034-2 26.11 31.59

Schroef 4x16
014 911126-2 0.83 1.00

Handgreepdeksel 5900Br *
016 415077-6 8.46 10.24

Veld
018 524125-1 73.52 88.96

Schroef 5x85
019 911938-3 1.01 1.22

Verzonken schroef M6x28
020 251224-3 0.83 1.00

Rubber bus 6
021 262501-8 0.83 1.00

Verzonken schroef M5x60
022 912281-3 0.83 1.00

Verzonken Schroef M5X40 *
023 912261-9 0.83 1.00

Kogellager 6200llb
024 211066-7 4.58 5.54

Rubber pen 4
025 263002-9 0.83 1.00

Isolatiering
026 681623-9 0.83 1.00

Anker
027 516513-6 107.17 129.68

Asblokkering 5900Br
029 163102-4 4.26 5.15

Stofafdichting 12
030 213102-5 1.24 1.50

Kogellager 6201dw1
031 211129-9 7.44 9.00

Rubber pen 6
032 263005-3 0.83 1.00

Tussenplaat
033 411395-0 2.56 3.10

Vaste beschermkap
034 152421-3 73.52 88.96

Naaldlager 1210
035 212102-2 5.22 6.32

Borgring S-17
036 961057-5 0.83 1.00

Tandwiel 44
037 221013-0 14.23 17.22

Ring 17
038 257024-9 2.16 2.61

Borgring
039 257998-4 0.83 1.00

Kogellager 6203dw
040 211278-2 9.52 11.52

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
041 325248-6

Inlegspie 4
042 254203-0 1.06 1.28

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
043 312585-7

Verzonken schroef M4x14
044 251295-0 0.83 1.00

Verende beschermkap
045 165044-8 26.11 31.59

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
046 231718-4

Zeskant moer M6
047 931302-2 0.83 1.00

Veerring 6 A
048 253903-9 0.83 1.00

Sluitring 6x12mm
049 941151-9 0.83 1.00

Sluitring 6x12mm
050 941151-9 0.83 1.00

Veerring 6 A
051 253903-9 0.83 1.00

Vleugelmoer M6
052 252624-0 1.72 2.08

Vleugelbout 5x15
053 924216-2 0.83 1.00

Schroef 5x18
054 911230-7 0.83 1.00

Zeskant moer M5
055 931202-6 0.83 1.00

Schroef M6
056 251221-9 1.06 1.28

Slotbout M6x20
057 251919-8 0.83 1.00

Schroef 5x10
058 911209-8 0.83 1.00

Vastzethendel 98
059 133014-5 9.52 11.52

Zeskantmoer M8 dubbel m. bus
060 252003-2 2.16 2.61

Sluitring 8
061 253731-2 0.83 1.00

Slotbout M8x24
062 251918-0 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
063 133152-3

Niet meer leverbaar, geen vervanging
064 345085-2

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
065 341310-9

Veerring 6 A
066 253903-9 0.83 1.00

Zeskant bout 6x16
067 265251-4 0.83 1.00

Borgring S-48
068 961203-0 1.24 1.50

Binnenflens 55 5900Br
069 224015-5 8.46 10.24

Buitenflens 55 5900Br
070 224016-3 5.88 7.11

Flensbout M8x20
071 251644-1 1.43 1.73

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.