Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita AF500HP'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita AF500HP


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita AF500HP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Afdekkap
001 450628-8@141 1.72 2.08

Bovendeksel
002 318284-9@141 7.43 8.99

O-ring 31
003 213883-1@141 0.83 1.00

Stootkussen achter
004 424120-0@141 11.68 14.13

O-ring 14
005 213190-2@141 8.84 10.70

Slagpen
006 158681-5@141 74.76 90.46

O-Ring 29 Af500Hp/Sr2600
007 213412-0@141 0.83 1.00

D-ring
008 424116-1@141 1.80 2.18

Cilinder
009 331829-6@141 28.73 34.76

Stootkussen voor
010 424130-7@141 11.16 13.50

Afdichtplug A
011 424233-7@141 3.22 3.90

NULL
012 243105-5@141 16.07 19.44

Kap
013 286280-4@141 1.27 1.54

Inbusbout 4x12
014 265353-6@141 0.83 1.00

Uitlaatkap
015 450632-7@141 4.08 4.94

Filter
016 413123-9@141 3.22 3.90

Inbusbout 4x16
017 922127-5@141 0.83 1.00

Inlaatdeksel Af500Hp
018 318287-3@141 6.16 7.45

Inlaatfilter
019 413122-1@141 3.65 4.42

Pakkingring
020 424117-9@141 1.51 1.83

O-ring 9,5
021 213194-4@141 1.27 1.54

O-ring 11
022 213105-9@141 0.83 1.00

Pijp
023 331832-7@141 8.52 10.31

O-ring 9,5
024 213194-4@141 1.27 1.54

Naamplaat "af500hp"
025 865252-8@141 2.80 3.39

Behuizing
026 188601-5@141 108.68 131.50

Makita logo label r
027 819313-6@141 2.80 3.39

Makita logo label l
028 819314-4@141 2.80 3.39

Borgpen 3-28
029 951075-1@141 0.83 1.00

Borgpen 3-28
030 951075-1@141 0.83 1.00

Spanstift 3-26
031 258037-3@141 0.83 1.00

Blokkeerpen
032 310263-3@141 3.22 3.90

Blokkeerpengeleiding
033 310296-8@141 2.80 3.39

Verbindingblok
034 310312-6@141 3.20 3.87

Schakelknop
035 450633-5@141 4.08 4.94

Spanstift 2-14
036 951010-9@141 0.83 1.00

Pen 3
037 256221-4@141 0.83 1.00

Trekveer 4
038 231856-2@141 1.01 1.22

Pen 2
039 268218-1@141 4.08 4.94

Drukveer 5
040 231309-1@141 0.83 1.00

Spanstift 2-8
041 951001-0@141 0.83 1.00

Blokkeerpin
042 324948-5@141 4.08 4.94

Knop
043 450786-0@141 4.08 4.94

Pen 3
044 256221-4@141 0.83 1.00

Schakel montageplaat
045 451332-2@141 2.08 2.52

Drukveer 5
046 234067-8@141 0.83 1.00

Pen 4
047 268243-2@141 1.24 1.50

Drukveer 5
048 234100-6@141 0.83 1.00

Stopper
049 310265-9@141 5.87 7.10

Afsteller
050 310286-1@141 13.33 16.13

Torsieveer
051 233533-2@141 10.81 13.08

Drukmoer M3
052 259009-1@141 0.83 1.00

Arm
054 165567-6@141 10.81 13.08

Contactarm
056 140582-1@141 37.16 44.96

Contactpunt deksel
057 310261-7@141 20.76 25.12

Met.schroef Ck Inb M5x6mm
058 266577-7@141 0.83 1.00

Magazijn
059 331826-2@141 21.87 26.46

Inbusbout M3x10
060 266177-3@141 0.83 1.00

Spanstift 2-8
061 951001-0@141 0.83 1.00

Inbusbout M3x10
062 266177-3@141 0.83 1.00

Slagpengeleider
063 310259-4@141 61.09 73.92

Inbusbout m5x18
064 265853-6@141 0.83 1.00

Drukveer 3
065 234119-5@141 4.26 5.15

Deksel slagpengeleider
066 310260-9@141 34.35 41.56

Met.schroef Ck Inb M5x6mm
067 266577-7@141 0.83 1.00

Inbusbout 4x12
068 265353-6@141 0.83 1.00

Spanstift 2-8
069 951001-0@141 0.83 1.00

Spanstift 2-8
070 951001-0@141 0.83 1.00

Drukveer 3
071 233018-8@141 0.83 1.00

Afslag Bpt350
072 310176-8@141 3.22 3.90

Drukplaat
073 345947-4@141 4.08 4.94

Kraagpin 5-7
074 450627-0@141 4.08 4.94

Afstandsteun
075 345945-8@141 4.08 4.94

Onderste nagelgeleider
076 331827-0@141 9.52 11.52

Nagelafslag
077 345946-6@141 4.08 4.94

Drukveer 4
078 233476-8@141 0.83 1.00

Bladveer
079 232243-8@141 4.08 4.94

Nagelgeleiderhouder
080 450624-6@141 4.08 4.94

Bovenste spijkergeleider
081 158749-7@141 37.16 44.96

Waarschuwingslabel
081A 810418-5@141 4.09 4.95

Zeskant moer M4
082 931102-0@141 0.83 1.00

Zeskant knopse kopbout M4x8
083 266430-7@141 4.08 4.94

Kap schuifdeksel
084 450625-4@141 5.87 7.10

Magazijnbumper
085 424113-7@141 4.08 4.94

Borgpen 3-28
086 951075-1@141 0.83 1.00

Spanstift 3-24
087 951072-7@141 0.83 1.00

Drukveer 7
088 233097-6@141 0.83 1.00

Blokkeerhandel
089 345954-7@141 4.08 4.94

Drukveer 6
090 234066-0@141 1.43 1.73

Geleidingsbus
091 345948-2@141 4.08 4.94

Spanstift 3-16
092 951063-8@141 0.83 1.00

Inbusbout 4x12
093 265353-6@141 0.83 1.00

Inbusbout m5x14
094 265909-5@141 0.83 1.00

Koppelplaat
095 345949-0@141 4.08 4.94

O-ring 20
096 213310-8@141 0.83 1.00

O-ring 22
097 213373-4@141 1.21 1.46

Schakelklepgeleiding
098 331831-9@141 8.46 10.24

O-ring 11,2
099 213137-6@141 1.72 2.08

O-ring 12,5
100 213191-0@141 1.72 2.08

O-ring 18
101 213262-3@141 1.01 1.22

Hoofdklep
102 412091-3@141 39.92 48.30

Drukveer 7
103 234070-9@141 1.01 1.22

O-ring 14
104 213162-7@141 0.83 1.00

O-ring 18
105 213275-4@141 0.83 1.00

Schakelklepgeleiding
106 324912-6@141 9.52 11.52

O-ring 6
107 213998-4@141 2.44 2.95

O-ring 6
108 213998-4@141 2.44 2.95

Regelklep
109 451204-1@141 34.35 41.56

O-ring 14
110 213162-7@141 0.83 1.00

Drukveer 3
111 234068-6@141 0.83 1.00

O-ring 3
112 213979-8@141 1.51 1.83

Schakelklepsteel
113 325691-9@141 5.88 7.11

O-ring 3
114 213979-8@141 1.51 1.83

O-ring 3
115 213979-8@141 1.51 1.83

O-ring 22
116 213373-4@141 1.21 1.46

Schakelklephuis
117 325633-3@141 12.68 15.34

Drukveer 5
118 234110-3@141 1.43 1.73

Borgpen 3-28
119 951075-1@141 0.83 1.00

Verbindingsschakel
120 310284-5@141 16.07 19.44

Filter
121 413125-5@141 2.08 2.52

Schroef m3
122 265591-0@141 5.87 7.10

Sluitring 3
123 941002-6@141 0.83 1.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.