Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita AN250HC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita AN250HC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Makita AN250HC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x30
001 265566-9@141 0.83 1.00

Bovendeksel compleet
002 158219-6@141 79.95 96.74

Filter
003 413112-4@141 11.16 13.50

Drukveer 4
004 233484-9@141 1.21 1.46

O-ring 60
005 213668-5@141 0.83 1.00

O-ring 50
006 213612-2@141 0.83 1.00

Hoofdklep
007 419842-5@141 21.70 26.26

O-ring 53
008 213657-0@141 0.83 1.00

Stootkussen achter
009 424012-3@141 14.89 18.02

Hoofdklep geleider
010 331764-8@141 15.77 19.08

O-ring 67
011 213720-9@141 1.72 2.08

O-ring 26
012 213982-9@141 4.26 5.15

Slagpen
013 168538-2@141 128.54 155.53

Klepstoel
014 424013-1@141 11.16 13.50

Cilinder houder
015 331759-1@141 11.16 13.50

Cilinder
016 331763-0@141 55.94 67.69

O-ring 53
017 213657-0@141 0.83 1.00

O-ring 39
018 213531-2@141 0.83 1.00

Pakking, bovendeksel-
019 162254-8@141 7.80 9.44

O-Ring 6 An250/Bo3711
020 213045-1@141 0.83 1.00

Naamplaat
021 867290-6@141 2.80 3.39

Revisieset An911h
022 194737-0@141 35.99 43.55

Label "makita"
023 819324-1@141 10.84 13.12

Label "makita"
025 819323-3@141 10.84 13.12

Huis
026 188777-8@141 189.87 229.74

Indicatie label
026 816921-4@141 2.80 3.39

Cilinder geleider
027 331758-3@141 9.52 11.52

Stootkussen voor
028 424011-5@141 16.07 19.44

O-ring 44
029 213554-0@141 1.43 1.73

O-ring 5
030 213021-5@141 0.83 1.00

Slagpengeleider
031 310318-4@141 216.10 261.48

Inbusschroef m8x30
032 265565-1@141 1.21 1.46

Inlaatfilter
033 413105-1@141 2.80 3.39

O-Ring 38 Tbv 3/4 Dop A
034 213514-2@141 1.21 1.46

Inlaatdeksel
035 318108-9@141 20.76 25.12

Kap
036 286280-4@141 1.27 1.54

Insteeknippel Orion
037 243105-5@141 16.07 19.44

Borgpen 3-22 A
038 258033-1@141 0.83 1.00

Spanstift
039 951078-5@141 0.83 1.00

Spanstift
040 951078-5@141 0.83 1.00

Spanstift
041 951078-5@141 0.83 1.00

Bout
042 265919-2@141 1.02 1.23

Bus 5
043 325725-8@141 3.22 3.90

Inbusbout 5x20
044 266369-4@141 0.83 1.00

Platte ring 5
045 267343-5@141 0.83 1.00

Magazijn
046 451377-0@141 11.16 13.50

Urethaan ring 3
047 262120-0@141 0.83 1.00

Pen 4
049 256678-9@141 1.72 2.08

Deksel tbv magazijn compleet
050 140304-9@141 19.88 24.05

Haakaansluiting
060 162255-6@141 3.22 3.90

Zeskant moer M5
061 931202-6@141 0.83 1.00

Haak
062 168499-6@141 7.44 9.00

Schroef
063 265176-2@141 0.83 1.00

Deksel, contactarm-
064 451379-6@141 8.46 10.24

Urethaan ring 3
065 262120-0@141 0.83 1.00

Aanvoerklauw
066 310320-7@141 19.88 24.05

Drukveer 3
068 234150-1@141 4.58 5.54

Pen 4-4,5
068 256432-1@141 2.08 2.52

Contactarm
074 165584-6@141 68.27 82.61

Pen 5
075 256782-4@141 1.24 1.50

Urethaan ring 3
076 262120-0@141 0.83 1.00

O-ring 9
077 213054-0@141 0.83 1.00

Zuiger
078 325718-5@141 5.88 7.11

O-ring 14
079 213154-6@141 0.83 1.00

Rubber ring 14
080 262123-4@141 2.44 2.95

Drukveer 9
081 234045-8@141 4.58 5.54

Drukveer 10
082 234046-6@141 4.58 5.54

Cupring
083 345781-2@141 1.43 1.73

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
084 962103-7@141

Urethaan ring 3
087 262120-0@141 0.83 1.00

Deur
088 310319-2@141 46.85 56.69

Blokkeerpen
089 325721-6@141 1.72 2.08

Drukveer 6
090 233201-7@141 0.83 1.00

Blokkeerhandel
091 310050-0@141 11.16 13.50

Zeskantbout M5x10
092 266167-6@141 0.83 1.00

Inbusbout 5x12
093 922211-6@141 0.83 1.00

Klemplaat
094 346127-5@141 1.02 1.23

O-ring 15
101 213233-0@141 0.83 1.00

O-ring 18
102 213275-4@141 0.83 1.00

Schakelklepgeleiding
103 419841-7@141 27.52 33.30

O-ring 7
104 213968-3@141 1.72 2.08

Regelklep
105 419958-6@141 31.62 38.26

O-ring 12,5
106 213185-5@141 0.83 1.00

Drukveer 3
107 234187-8@141 4.58 5.54

O-Ring 3 blw A
108 213A17-2@141 0.83 1.00

O-ring 3
108 213034-6@141 0.83 1.00

O-Ring 3 blw A
108A 213A17-2@141 0.83 1.00

Schakelklepsteel
109 324743-3@141 5.22 6.32

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
109A 326189-9@141

O-ring 3
110 213979-8@141 1.51 1.83

O-ring 3
110A 213640-7@141 2.08 2.52

O-ring 18
111 213275-4@141 0.83 1.00

Revisieset An911h
112 194737-0@141 35.99 43.55

Schakelklephuis
113 331741-0@141 10.81 13.08

Torsieveer 5
114 233501-5@141 0.83 1.00

Afstandhouder
115 310199-6@141 5.87 7.10

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
116 233502-3@141

Ontgrendelpal
117 310310-0@141 5.87 7.10

Schakel montageplaat
118 419844-1@141 4.08 4.94

Stalen kogel 4
119 216024-8@141 0.83 1.00

Drukveer 2
120 233490-4@141 0.83 1.00

Afdekplaat tbv startveer
121 419743-7@141 0.83 1.00

Pen 3
122 268168-0@141 0.83 1.00

Pen 3
123 268168-0@141 0.83 1.00

Spanstift 2-12
124 951007-8@141 0.83 1.00

Schakelknop
125 310190-4@141 17.92 21.68

Torsieveer 4
126 231699-2@141 0.83 1.00

Hendel
127 310196-2@141 6.60 7.99

Schakelknop
130 135188-8@141 57.34 69.38

Schakelstang
131 310187-3@141 6.60 7.99

Drukveer 6
132 233489-9@141 0.83 1.00

Stelblok (boven)
133 310227-7@141 12.58 15.22

As, afsteller-
134 324767-9@141 1.72 2.08

Drukveer 2
135 233491-2@141 0.83 1.00

Stalen kogel 2.3
136 216031-1@141 0.83 1.00

Afsteller compleet
137 158747-1@141 1.21 1.46

Spanstift 2-14
139 951010-9@141 0.83 1.00

Spanstift 2-14
141 951010-9@141 0.83 1.00

Stelelement
142 310201-5@141 5.87 7.10

Klemplaat
143 345801-2@141 2.44 2.95

Afsteller set
144 135228-2@141 38.88 47.04

Schakelklep Cmpl. An711H A
145 136098-2@141 73.70 89.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.