Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita BTP130ZJ'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita BTP130ZJ


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita BTP130ZJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
001 188082-3

Naamplaat
002 862289-6 2.80 3.39

Tapschroef 3x16
003 266130-9 0.83 1.00

Schakelhandel
004 125329-4 4.81 5.82

L/r schakelknop
005 419041-9 1.01 1.22

Schakelaar Btp140 (2-Cont)
006 650568-2 33.12 40.08

Schroef 3.5x5
007 652045-0 0.83 1.00

Aansluitunit (2 contacten)
008 643847-5 3.65 4.42

Borgring 11
009 231951-8 0.83 1.00

Sluitring 12
010 267085-1 0.83 1.00

Drukveer 13
011 233005-7 0.83 1.00

Bus
012 324420-7 4.08 4.94

Stoot ring < april 2010 prod.
013 424197-5 2.44 2.95

Stalen bal 3.5
014 216040-0 0.83 1.00

Slagmechanisme
015 125515-7 240.47 290.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
016 638396-5

Anker
017 619381-7 24.88 30.10

Koolborstelset Cb448
018 196855-0 4.65 5.63

Koolborstelhouder
019 638857-5 8.52 10.31

Torsieveer "r"
019A 231696-8 0.83 1.00

Torsieveer "l"
019B 231697-6 0.83 1.00

Rubber pen 4
020 263032-0 0.83 1.00

Motorhuis kap
021 418981-8 8.46 10.24

Tapschroef 3x16
022 266130-9 0.83 1.00

Zeskant moer M6
023 931302-2 0.83 1.00

Led-circuit
024 631631-0 14.23 17.22

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
025 188082-3

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
026 194654-4

Schroef M4x12
027 251314-2 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
028 135130-9

Inbusbout M4x14
029 922122-5 0.83 1.00

Slagpengeleider
030 310173-4 52.21 63.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
031 911127-0

Slaghuis
032 318011-4 12.55 15.19

Kogellager 6802llb
033 211246-5 8.84 10.70

Seegering R24
034 962113-4 0.83 1.00

Bladveer
035 232227-6 1.43 1.73

Schakelring
036 419372-6 4.08 4.94

Plaat A
037 345688-2 1.01 1.22

Schakelkast
038 419370-0 4.26 5.15

Borgring Wr-15
039 961085-0 0.83 1.00

Koppelingsplaat A
040 223161-1 2.08 2.52

Koppelingsplaat B
041 223162-9 2.08 2.52

Stalen bal 3.5
042 216040-0 0.83 1.00

Sluitring 15
043 267318-4 0.83 1.00

Verstelknop
044 324655-0 16.07 19.44

Aandrukplaat U Btp140
045 419374-2 1.06 1.28

Tandwielkast
046 419369-5 4.81 5.82

Aandrukplaat L Btp140
047 419375-0 1.27 1.54

Zeskant moer M4
048 931102-0 0.83 1.00

O-ring 12,5
049 213166-9 1.43 1.73

Kogellager 6802llb
050 211246-5 8.84 10.70

Kunststof ring 15
051 261130-4 0.83 1.00

Aambeeld
052 324661-5 19.80 23.96

Drukveer 4
053 E00884-2 0.83 1.00

Stalen kogel 7.1
054 216009-4 0.83 1.00

Kraagpin 3-6 Btp140
055 256495-7 0.83 1.00

Geleiding
056 419376-8 0.83 1.00

Ring 40
057 257276-2 39.92 48.30

Slagstuk
058 324658-4 14.23 17.22

Stalen bal 3.5
059 216040-0 0.83 1.00

Platte ring 24
060 267175-0 0.83 1.00

Drukveer 24
061 233430-2 1.72 2.08

Schotelring 14
062 267766-7 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
063 216011-7

As
064 154856-4 21.87 26.46

Drukveer 41
065 233462-9 2.80 3.39

Koppelingsplaat
066 223163-7 1.43 1.73

Kogellager 6805llb
067 211379-6 13.19 15.96

Tandwiel 50
068 227162-1 5.87 7.10

Verstelknop
069 324656-8 37.16 44.96

Tandwiel 22
070 227159-0 1.43 1.73

Tandwiel 7
071 154855-6 14.23 17.22

Tandwiel 10
072 227160-5 2.45 2.96

Sluitring 25
073 267317-6 1.27 1.54

Draaiveer 4
074 231693-4 1.01 1.22

Toerenring
076 158106-9 14.90 18.03

Sluitring 10
077 267799-2 1.06 1.28

Motorsteun
078 419371-8 2.16 2.61

Plaat B
079 345689-0 1.24 1.50

Plaat C
080 345690-5 1.02 1.23

Sluitring 40
081 267337-0 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
082 231694-2

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
083 231695-0

Drukveer 4
084 233360-7 0.83 1.00

Pen 2,5
085 256176-3 0.83 1.00

Pen 2,5
086 256176-3 0.83 1.00

Geleideplaat
087 345706-6 4.58 5.54

Draaiveer 4
088 231692-6 0.83 1.00

Schakelblok Bpt350 A
089 168489-9 1.88 2.27

Drukveer 2.4
090 233188-3 0.83 1.00

Spanstift 2-8
091 951001-0 0.83 1.00

Drukpen
092 324684-3 3.20 3.87

Omkeerarm
093 345708-2 3.22 3.90

Pen 2,5
094 256176-3 0.83 1.00

Motorhuisset
095 188234-6 46.56 56.34

Naamplaat
096 863338-2 2.80 3.39

Schroef 4X35
097 911163-6 0.83 1.00

Tapschroef 3x16
098 266130-9 0.83 1.00

Schroef 4x14
099 911123-8 0.83 1.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.