Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita DLS713RME'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita DLS713RME


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Makita DLS713RME

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Achterhandgreep set
001 188961-5@141 35.99 43.55

Deblokkeerknop
002 417113-4@141 1.20 1.45

Schroef 5x45
003 911268-2@141 0.83 1.00

Tapschroef 4x18
004 265A48-7@141 0.90 1.09

Drukveer 4
005 231026-3@141 0.83 1.00

Deblokkkeer Handel Ls800Dw
006 416533-9@141 1.43 1.73

Pen 5
007 256123-4@141 1.43 1.73

Aansluitunit (3 contacten)
008 644808-8@141 3.65 4.42

Schakelaar 2 contacten
009 651956-6@141 12.58 15.22

Schakelaarhandel
010 452130-7@141 3.37 4.08

Tapschroef 4x18
011 265A48-7@141 0.90 1.09

Achterdeksel
012 416639-3@141 5.46 6.61

Naamplaat Dls713
013 815T55-0@141 2.80 3.39

Koolborstelhouder
014 643864-5@141 3.22 3.90

Koolborstelhouder
015 643863-7@141 3.22 3.90

Koolborstel set Cb-441
016 194435-6@141 4.58 5.54

Koolborstelhouderdop
017 643941-3@141 2.44 2.95

Motorhuis
018 416909-0@141 18.80 22.75

Tapschroef 4x60
019 266209-6@141 0.83 1.00

Schroef 5x45
020 911268-2@141 0.83 1.00

Achterhandgreep set
021 188961-5@141 35.99 43.55

Kogellager 627ddw
022 210045-2@141 3.22 3.90

Magneet houder
023 632828-4@141 23.75 28.74

Tussenplaat
024 416907-4@141 2.44 2.95

Anker
025 519269-0@141 48.51 58.70

Asblokkering
026 344681-3@141 2.93 3.55

Drukveer 5
027 233092-6@141 0.83 1.00

Kogellager 6000ddw
028 211088-7@141 5.22 6.32

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
029 631999-4@141

Inbusbout M6x20
030 265905-3@141 0.83 1.00

Sluitring 6
031 253804-1@141 0.83 1.00

Ring 16
032 257163-5@141 1.24 1.50

Verbindingsplaat
033 154643-1@141 14.23 17.22

Ring 16
034 257163-5@141 1.24 1.50

Verbindingsdeksel
035 346330-8@141 0.83 1.00

Stopring E-5
036 961018-5@141 0.83 1.00

Rubberplaat
037 421626-9@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
038 165414-1@141

Schroef 4x10
039 911113-1@141 0.83 1.00

O-ring 35
040 213460-9@141 1.21 1.46

Stofafzuigadapter afkortzaag
041 419277-0@141 2.59 3.13

Zeskant bout 6x16
042 265251-4@141 0.83 1.00

Kunststof Ring 5
043 262001-8@141 1.43 1.73

Vleugelbout m6x43
044 265717-4@141 2.05 2.48

Tapschroef M4x12mm Ck
045 266026-4@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
046 140607-1@141

Rubber pen 4
046A 263002-9@141 0.83 1.00

Rubber pen 6
046B 263005-3@141 0.83 1.00

Waarschuwingslabel
046C 810968-0@141 1.43 1.73

Kogellager 607llb
048 211021-9@141 4.58 5.54

Borgring S-12
049 961052-5@141 0.83 1.00

Sluitring 12
050 253813-0@141 1.24 1.50

Tandwiel 60
051 226512-7@141 11.16 13.50

Ring 12
052 257011-8@141 1.21 1.46

O-ring 46
053 213623-7@141 0.83 1.00

Lagerhuis
054 317193-9@141 10.84 13.12

Kogellager 6201dw1
055 211129-9@141 7.44 9.00

Zaagas
056 323798-5@141 11.16 13.50

Lagerborging
057 285736-4@141 1.72 2.08

Binnenflens 40
058 224370-5@141 5.22 6.32

Schroef 5x16
059 911224-2@141 0.83 1.00

Buitenflens 40
060 224275-9@141 6.58 7.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
061 265461-3@141

Centreerplaat
062 345585-2@141 2.80 3.39

Afdekplaat kap
063 346232-8@141 5.88 7.11

Zeskant bout M6
064 265985-9@141 1.43 1.73

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
065 265473-6@141

Centreerplaatring
066 345589-4@141 1.01 1.22

Torsieveer 24
067 231934-8@141 2.44 2.95

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
068 452129-2@141

Ring 5
069 267136-0@141 1.01 1.22

Schroef 5X20
070 911228-4@141 0.83 1.00

Blokkeerpen
080 324455-8@141 2.08 2.52

Ashouder
081 452134-9@141 4.58 5.54

Tapschroef Ct4x16
082 266034-5@141 0.83 1.00

Drukveer 7
083 231316-4@141 0.83 1.00

Stang 8
084 325980-2@141 1.72 2.08

Kap
085 421589-9@141 0.83 1.00

Deblokkeerhandel
086 346320-1@141 3.22 3.90

Schroef 4x10
087 911113-1@141 0.83 1.00

Blokkerplaat
088 346322-7@141 1.43 1.73

Schroef 4x10
089 911113-1@141 0.83 1.00

Schroef 4x10
090 911114-9@141 0.83 1.00

Trekveer 8
091 231690-0@141 0.83 1.00

Besch.pl assy (incl A t/m E) A
092 135511-7@141 5.22 6.32

Schroef 4x10
093 911113-1@141 0.83 1.00

Hulphandel
094 346321-9@141 1.21 1.46

Sluitring 8 x 14 X 0,5mm
095 253215-0@141 0.83 1.00

Drukveer 6
113 231325-3@141 0.83 1.00

Achterlineaal
114 319193-5@141 43.10 52.15

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
115 265593-6@141

Vleugelbout 6x10
116 924306-1@141 0.83 1.00

Bus
117 416535-5@141 1.21 1.46

Torsieveer 28
118 231638-2@141 5.88 7.11

Bus
119 416535-5@141 1.21 1.46

Vleugelbout M6x28
120 265790-4@141 0.83 1.00

Drukveer 6
121 231325-3@141 0.83 1.00

Ring 26
122 257214-4@141 7.44 9.00

Geleide arm houder
123 318651-8@141 10.84 13.12

Inwendig zeskant bout M6x8
124 265894-2@141 0.83 1.00

sleutelklem
127 416536-3@141 1.80 2.18

Trekontlaster
127A 687045-1@141 2.93 3.55

Tapschroef M4x12mm Ck
128 266026-4@141 0.83 1.00

Schroef 4x10
129 911113-1@141 0.83 1.00

Handgreep
130 416006-2@141 4.08 4.94

Stelschroef
131 913106-4@141 0.83 1.00

Zeskant moer 10x17
132 252144-4@141 2.80 3.39

Veer 5 voor lever 100
133 231266-3@141 0.83 1.00

Ring 10
134 253024-7@141 0.83 1.00

Kap 16
135 286236-7@141 0.83 1.00

Arm compleet
136 140609-7@141 74.76 90.46

Lineair kogell 2560
136 211376-2@141 23.75 28.74

Vilten ring 25
136 262077-5@141 1.43 1.73

Kap
136 344638-4@141 1.06 1.28

Rubber pen 6
136 263005-3@141 0.83 1.00

Ontspanstift
137 324295-4@141 3.83 4.63

Zeskant bout 6x16
138 265251-4@141 0.83 1.00

Afstandhouder
139 345299-3@141 1.70 2.06

Sluitring 6
140 253726-5@141 0.83 1.00

Torsieveer 8
141 231663-3@141 0.83 1.00

Schroef Ph L8
142 265113-6@141 0.83 1.00

Markeerpunt
143 343678-9@141 0.83 1.00

Tapschroef M4x12mm Ck
144 266026-4@141 0.83 1.00

Voorarm cpl
145 140608-9@141 65.59 79.36

Blokkeerarm
146 344643-1@141 2.44 2.95

Veerring 20
147 253948-7@141 0.83 1.00

Sluitring 8 x 14 x 1mm
148 253835-0@141 0.83 1.00

Schroef M6
149 251267-5@141 0.83 1.00

Zeskant bout 6x10
150 251961-9@141 0.83 1.00

Zeskant bout 6x10
151 251961-9@141 0.83 1.00

Knop 20
152 271601-3@141 0.83 1.00

O-ring 5
153 213021-5@141 0.83 1.00

Blokkeerpen
154 324183-5@141 1.01 1.22

Pijp 16-90
155 331350-5@141 5.88 7.11

Armhouder
156 140610-2@141 57.34 69.38

Schaalverdeling
156 816392-5@141 2.80 3.39

Pen 5
157 256123-4@141 1.43 1.73

Tapeind M10
158 266320-4@141 3.37 4.08

Ring 10
159 253024-7@141 0.83 1.00

Druknaaldlager 1023
160 216413-7@141 2.80 3.39

Ring 10
161 253024-7@141 0.83 1.00

Moer M10-17
162 264005-6@141 1.43 1.73

Ring 26
163 257214-4@141 7.44 9.00

Vleugelbout M6x28
164 265790-4@141 0.83 1.00

Borgmoer M8x13 hoog
165 252105-4@141 0.83 1.00

Sluitring 8
166 253731-2@141 0.83 1.00

Indicatieplaat
167 416355-7@141 2.93 3.55

Tapschroef M4x12mm Ck
168 266026-4@141 0.83 1.00

Tapschroef M4x12mm Ck
169 266026-4@141 0.83 1.00

Tapschroef M4x12mm Ck
170 266026-4@141 0.83 1.00

Inzaagplaat
171 419103-3@141 3.22 3.90

Inzaagplaat
172 419103-3@141 3.22 3.90

Draaiplateau
173 140614-4@141 166.57 201.55

Lineair kogell 2560
173A 211376-2@141 23.75 28.74

Vilten ring 25
173B 262077-5@141 1.43 1.73

Rubber pen 6
173C 263005-3@141 0.83 1.00

Kap
173D 344638-4@141 1.06 1.28

Waarschuwingslabel
173E 810495-7@141 2.93 3.55

Waarschuwingslabel
173F 817283-3@141 0.83 1.00

Inbusbout M4x10
174 922112-8@141 0.83 1.00

Vierkant pen
175 153580-6@141 11.32 13.70

Rubber pen 6
175A 263005-3@141 0.83 1.00

Zeskant bout 5x30
176 925251-3@141 0.83 1.00

Tapschroef Ct4x16
177 266034-5@141 0.83 1.00

Blokkeerplaat
178 344601-7@141 1.27 1.54

Pinhouder
179 317616-7@141 7.80 9.44

Pen 3
180 256158-5@141 0.83 1.00

Blokkeerpin Ls0714
181 324288-1@141 2.80 3.39

Drukveer 6
182 231325-3@141 0.83 1.00

Stang 6mm
183 324289-9@141 1.01 1.22

Blokkeerhandel
184 416450-3@141 2.08 2.52

Blokkeerplaat
185 345272-3@141 1.21 1.46

Tapschroef Ct4x16
186 266034-5@141 0.83 1.00

Drukveer 9
187 231418-6@141 0.83 1.00

Sluitring 8
188 253731-2@141 0.83 1.00

Stelbout M8x27
189 266432-3@141 1.43 1.73

Handvat 32
190 273658-0@141 14.23 17.22

Afdekkap
191 416972-3@141 1.02 1.23

Zeskant bout 8x50
192 921472-5@141 0.83 1.00

Vleugelbout 6x10
193 924306-1@141 0.83 1.00

Schaalverdeling
194 816339-9@141 7.44 9.00

Waarschuwingslabel
194A 810486-8@141 2.80 3.39

Voetzool
194B 140612-8@141 102.31 123.80

Glijplaat
195 344646-5@141 2.80 3.39

Glijplaat
196 344646-5@141 2.80 3.39

Waaier 55
197 241873-4@141 2.93 3.55

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.