Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita DMR106B'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita DMR106B


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Makita DMR106B

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Draad
001 SE00000437@141 1.24 1.50

Schroef 3 x 8mm
002 SE00000325@141 0.83 1.00

Stroomcircuit
003 SE00000442@141 89.31 108.07

Schroef 3 x 8mm
004 SE00000325@141 0.83 1.00

Front display print "c"
005 SE00000329@141 52.21 63.17

Tapschroef 1.7
006 SE09090011@141 0.83 1.00

Houder
007 SE00000333@141 2.57 3.11

Aan uit knop
008 SE00000334@141 2.45 2.96

Tapschroef 1.7
009 SE09090011@141 0.83 1.00

Houder
010 SE00000336@141 2.05 2.48

Preset knop
011 SE00000337@141 2.80 3.39

Schroef 3 x 8mm
012 SE00000325@141 0.83 1.00

Circuit Pcb Ant
013 SE00000339@141 9.96 12.05

Schroef 3 x 8mm
014 SE00000325@141 0.83 1.00

Schakelknophouder MR103 A
015 SE00000656@141 1.01 1.22

Tapschroef 3x10mm
016 SE00000193@141 0.83 1.00

Circuit Pcb P Usb
017 SE00000343@141 10.84 13.12

Schroef M4x16
018 SE09064161@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
019 SE00000325@141 0.83 1.00

Schroef M4x16
020 SE09064161@141 0.83 1.00

Voorpanneel
021 SE00000347@141 21.87 26.46

Schroef M4x16
022 SE09064161@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
023 SE00000325@141 0.83 1.00

Schroef M4x16
024 SE09064161@141 0.83 1.00

Stootrubber
025 SE00000352@141 31.61 38.25

Tapschroef 6x47mm
026 SE00000160@141 0.83 1.00

Stootgreep
027 SE0338PC5Z@141 9.54 11.54

Afdekkap rubber
028 SE00000355@141 2.16 2.61

Afdekkap
029 SE00000356@141 1.27 1.54

Volumeknopring
030 SE21B1110A@141 0.83 1.00

Volumeknop
031 SE00000243@141 2.80 3.39

Schroef M6x16
032 SE09176166@141 0.83 1.00

Stootrubber achter
033 SE00000358@141 16.13 19.52

Stootrubber achter
034 SE00000360@141 11.19 13.54

Schroef M6x16
035 SE09176166@141 0.83 1.00

Sluiting
036 SE00000363@141 4.81 5.82

Pen 73,5mm
037 SE00000364@141 0.83 1.00

Sluitplaat
038 SE00000366@141 1.02 1.23

Accu afdekkap
039 SE00000368@141 19.88 24.05

Pen 64,5mm
040 SE00000369@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
041 SE00000325@141 0.83 1.00

Pakking
042 SE00000371@141 7.80 9.44

Batterijplaat
043 SE00000248@141 0.83 1.00

Tapschroef 6x20mm
044 SE00000176@141 0.83 1.00

Handgreephouder "r"
045 SE00000249@141 2.90 3.51

Handgreep
046 SE00000179@141 4.58 5.54

Handgreephouder "l"
047 SE00000250@141 2.80 3.39

Tapschroef 6x20mm
048 SE00000176@141 0.83 1.00

Schroef M6x16
049 SE09176166@141 0.83 1.00

Drukveer
050 SE00000184@141 0.83 1.00

Kogel
051 SE09994007@141 0.83 1.00

Demper 25x18x5.5
052 SE023PC020@141 0.83 1.00

Kogel
054 SE09994007@141 0.83 1.00

Drukveer
055 SE00000184@141 0.83 1.00

Schroef M6x16
056 SE09176166@141 0.83 1.00

Handgreepplaat "r"
057 SE00000187@141 1.01 1.22

Handgreepplaat "l"
059 SE00000192@141 1.01 1.22

Behuizing
060 SE00000393@141 23.75 28.74

Antenne
061 SE00000395@141 9.52 11.52

Antennepakking
062 SE00000398@141 0.83 1.00

Antenne aanluiting
063 SE00000396@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
064 SE00000325@141 0.83 1.00

Demper 25x18x5.5
065 SE023PC020@141 0.83 1.00

Afdekkap
066 SE00000403@141 2.45 2.96

Schroef 3x14mm
067 SE00000404@141 0.83 1.00

Scharnierpen batt.deksel
068 SE021PC030@141 0.83 1.00

Speakerpakking
069 SE00000406@141 1.70 2.06

Speaker "r"
070 SE00000407@141 19.80 23.96

Speakerpaneel
071 SE00000408@141 7.44 9.00

Pakking
072 SE024J9040@141 0.83 1.00

Schroef M6x14
073 SE9076146A@141 0.83 1.00

Schroef M6x14
074 SE9076146A@141 0.83 1.00

Pakking
075 SE024J9040@141 0.83 1.00

Speakerpaneel
076 SE00000408@141 7.44 9.00

Speaker "r"
077 SE00000407@141 19.80 23.96

Speakerpakking
078 SE00000406@141 1.70 2.06

Aanluitunit E
079 SE00000416@141 4.58 5.54

Schroef 3 x 8mm
080 SE00000325@141 0.83 1.00

Aansluitunit "c"
081 SE00000200@141 2.93 3.55

Schroef 3 x 8mm
082 SE00000325@141 0.83 1.00

Circuit B "bat schakeling"
083 SE00000420@141 8.52 10.31

Schroef 3 x 8mm
084 SE00000325@141 0.83 1.00

Speakerhouder
085 SE00000422@141 2.44 2.95

Circuit B aux-in
086 SE00000423@141 9.54 11.54

Tapschroef 3x10mm
087 SE00000193@141 0.83 1.00

Revet
088 SE00000199@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
089 SE00000325@141 0.83 1.00

Revet
090 SE00000199@141 0.83 1.00

Schroef 3 x 8mm
091 SE00000325@141 0.83 1.00

Speakerhouder
092 SE00000422@141 2.44 2.95

Schakelknop
093 SE00000430@141 0.83 1.00

Batterijswitch
094 SE00000431@141 13.19 15.96

Schroef 3 x 8mm
095 SE00000325@141 0.83 1.00

Circuit Dc-jack
096 SE00000433@141 7.44 9.00

Tapschroef 1.7
097 SE09090011@141 0.83 1.00

Houder "dc-jack"
098 SE00000435@141 1.02 1.23

Terminal "g"
099 SE00000436@141 6.60 7.99

Schroef 3 x 8mm
100 SE00000325@141 0.83 1.00

W/ties 100mm
101 SE00000195@141 0.83 1.00

Pakking
102 SE024PC040@141 1.51 1.83

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.