Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita DUR189'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita DUR189


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Makita DUR189

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Deblokkeerhandel Dur184L
001 456671-5@141 2.08 2.52

Torsieveer 9
002 233621-5@141 0.83 1.00

Sub Controller Dur189
003 140B61-1@141 17.90 21.66

Label A/U DUR189
003C10 816X50-7@141 2.80 3.39

Indicatielabel DUR189
003C20 816X51-5@141 2.80 3.39

Rubber Bus Dur184L
004 456647-2@141 2.44 2.95

Blokkeerring
005 453344-1@141 2.08 2.52

Schakelaar
007 632E26-0@141 11.32 13.70

Schakelaarhandel Dur184L
008 456670-7@141 3.22 3.90

Torsieveer 10
009 233612-6@141 1.43 1.73

Beugelhandgreep Dur184L
010 456423-4@141 11.16 13.50

Zeskant bout M6x60mm
011 921382-6@141 0.83 1.00

Sterknop M6
012 264072-1@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
026 183E59-3@141

Rubber pen 6
026C10 263005-3@141 0.83 1.00

Label serienr DUR189
027 854K68-2@141 2.80 3.39

Controller DUR189
028 620910-1@141 121.98 147.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
030 183E59-3@141

Rubber pen 6
030C10 263005-3@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
031 266326-2@141

Naamplaat DUR189
032 854K62-4@141 2.80 3.39

Aansluitunit (3 contacten)
033 644808-8@141 3.65 4.42

Afdekkap
034 456648-0@141 3.55 4.30

Motorhuisset
056 183F18-3@141 8.46 10.24

Veld
057 629248-1@141 11.16 13.50

Anker
058 519429-4@141 17.90 21.66

Kogellager 609zz
059 210049-4@141 3.37 4.08

Kogellager 695zz
060 211157-4@141 1.43 1.73

Kruiskop Schroef M3X6
061 652069-6@141 0.83 1.00

Kogellager 695zz
062 211157-4@141 1.43 1.73

Tandwiel 26
063 221492-2@141 2.80 3.39

As DUR189
064 327132-1@141 2.05 2.48

Kogellager 6000ddw
065 211289-7@141 12.58 15.22

Beschermring compleet
066 144512-4@141 4.58 5.54

O-ring 10
066C10 213055-8@141 0.83 1.00

Afschermplaat
068 346857-8@141 1.72 2.08

Motorhuisset
069 183F18-3@141 8.46 10.24

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
070 266326-2@141

Rubber bus 24
071 424567-8@141 1.51 1.83

Steel compleet A DUR189
075 135955-1@141 19.80 23.96

Waarschuwingslabel DUR189
075C10 816X52-3@141 0.83 1.00

Aansluitkabelunit DUR189
077 699114-6@141 19.80 23.96

Geleider
080 326348-5@141 10.81 13.08

Revet
081 413143-3@141 0.83 1.00

Montagering tbv kap
082 454641-8@141 4.32 5.23

Inbusbout M6X30
084 265647-9@141 0.83 1.00

Tapschroef 4X12 Ms246.4
085 266427-6@141 0.83 1.00

Lijnsnijder
086 346855-2@141 3.65 4.42

Beschermerkap Dur184L
087 456651-1@141 10.81 13.08

Tandwielset DUR189
089 135967-4@141 9.52 11.52

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.