Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita GA9050'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita GA9050


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita GA9050

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Drukknop
001 451485-7 0.83 1.00

Drukveer 12
002 233292-8 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
003 266012-5

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
003-1 265B72-6

Tandwielhuis
004 143016-3 19.88 24.05

Veerhouderring Dga506
004A 262153-5 0.83 1.00

O-ring 31
005 213883-1 0.83 1.00

Moer M7
006 264010-3 0.83 1.00

Tandwiel 10b
007 227563-3 4.09 4.95

Kogellager 6201llu
008 211137-0 5.22 6.32

Borgring R32
009 257965-9 3.22 3.90

Waaier 80
010 240120-0 5.46 6.61

Anker
011 518747-7 65.59 79.36

Isolatiering
012 681657-2 1.01 1.22

Kogellager 6000ddw
013 211289-7 12.58 15.22

Rubber ring 26
014 421490-8 5.22 6.32

Opvulplaat
015 451480-7 0.83 1.00

Veld
016 527700-2 37.16 44.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
016A 654208-4

Tapschroef 5x70mm
017 266389-8 0.83 1.00

Motorhuis
018 140222-1 12.55 15.19

Koolborstelhouder
018A 643707-1 4.08 4.94

Koolborstelhouderdop
019 643700-5 1.01 1.22

Koolborstel set Cb-204
020 194992-4 11.16 13.50

Naamplaat
021 867561-1 2.80 3.39

Handgreepset
022 188848-1 8.52 10.31

Sponsrubber
022A 423404-3 0.83 1.00

Condensator
023 645088-9 0.83 1.00

Veiligheidschakelaar
025 650102-8 23.75 28.74

Tapschroef 4X14 Ga7020 A
026 266385-6 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
026-1 265B74-2

Trekontlaster
027 687169-3 0.83 1.00

Kabeltule 10-90
028 682505-8 1.72 2.08

Netsnoer 2x1.50 4.0mtr
029 695123-3 21.70 26.26

Handgreepset
030 188848-1 8.52 10.31

Sponsrubber
030 423404-3 0.83 1.00

Tapschroef 4x25
031 265999-8 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
031-1 265B73-4

O-ring 7
032 213026-5 0.83 1.00

Kraagpen 11
033 256516-5 0.83 1.00

Rubber pen 4
034 263002-9 0.83 1.00

Kogellager 608Zz A
035 210046-0 0.83 1.00

Veerring 13
036 233925-5 0.83 1.00

Tandwiel 49
037 227561-7 10.81 13.08

Lagerborging
038 285851-4 0.83 1.00

Schroef 4X16 A
039 911526-6 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
040 211241-5

O-ring 67
041 213720-9 1.72 2.08

Inbusbout 5x16
042 922221-3 0.83 1.00

Lagerhuis
043 318523-7 6.16 7.45

As
044 140224-7 5.87 7.10

Labyrint ring
044A 346166-5 0.83 1.00

Beschermkap 230Mm A
045 141P32-5 15.40 18.63

O-ring 6
045A 213017-6 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
045B 213775-4

Kruiskopschroef M8x25
045C 265158-4 0.83 1.00

Binnenflens 42mm
046 224415-9 3.35 4.05

Sluitmoer M14x45mm
047 224554-5 3.73 4.51

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
048 805W68-7

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.