Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita HM1304'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita HM1304


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita HM1304

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Boorhouder
001 324098-6 94.82 114.73

Gereedschapklem
002 324099-4 4.08 4.94

Inbusbout M8x30
003 266010-9 1.72 2.08

Drukveer 16
004 233309-7 1.72 2.08

Bus voor blokkeerpen
005 324135-6 5.22 6.32

Urethaan ring 48
006 262098-7 11.16 13.50

O-ring 24
007* 213388-1 2.93 3.55

NULL
008 324167-3 20.76 25.12

Vangring
009 324166-5 17.90 21.66

Rubber ring 52
010 262099-5 4.08 4.94

Slagbout
011 324101-3 19.80 23.96

O-ring 61
012 213721-7 6.58 7.96

O-ring 61
013 213721-7 6.58 7.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
014 324165-7

X-ring 30
015* 213443-9 11.32 13.70

Urethaan ring 48
016 262098-7 11.16 13.50

Sluitring 48
017 267232-4 10.81 13.08

Verbindingsstang
018 317448-2 39.92 48.30

O-ring 47
019* 213617-2 1.01 1.22

Zuiger
020 317447-4 27.35 33.09

Zuigerpen 12
021 268066-8 3.65 4.42

O-ring 44
022* 213572-8 4.58 5.54

Sluitring 55
023 267233-2 2.56 3.10

Kunststof ring 55
024 261121-5 1.43 1.73

Cilinder 54
025 331600-8 149.79 181.25

O-ring 44
026* 213572-8 4.58 5.54

Slaghamer
027 324102-1 26.11 31.59

Cilinder
028 317444-0 158.70 192.03

Sluitring 10
029 941252-3 0.83 1.00

Zeskant bout 10x40
030 266276-1 1.21 1.46

Handvat 37
031 273518-6 11.19 13.54

Borgmoer M8x13
032 252005-8 1.01 1.22

Handgreepbout 10x122
033 266298-1 5.46 6.61

Handgreepbasis
034 416228-4 1.72 2.08

Zijhandgreep
035 345279-9 27.35 33.09

Handgreepbasis
036 416228-4 1.72 2.08

Draaiknop M10
037 252633-9 7.80 9.44

Sluitring 5
038 253194-2 0.83 1.00

Inbusbout 5x16
039 922221-3 0.83 1.00

Borgmoer M8x13
040 252005-8 1.01 1.22

Ring 25 *
041 257196-0 2.56 3.10

Kogellager 6205llu
042 211373-8 10.81 13.08

Lagerhuis Hm1303
043 316730-6 9.96 12.05

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
044 265366-7

Inlegspie 4
045 254001-2 0.83 1.00

Krukas
046 324100-5 16.07 19.44

Naaldlager 1715
047 212261-2 6.90 8.35

Sluitring 6x25mm
048 253196-8 1.06 1.28

Inbusbout M6x18
049 922326-9 0.83 1.00

O-ring 67
050 213720-9 1.72 2.08

Label Makita Hm1304
051 819084-5 1.43 1.73

O-ring 36
052 213510-0 1.21 1.46

Oliedeksel
053 416561-4 5.46 6.61

Schroef 5x16
054 911221-8 0.83 1.00

Afdekplaat
055 345278-1 1.06 1.28

Rubber koolborstelring
056 262003-4 0.83 1.00

Koolborstelhouderdop
057 643700-5 1.01 1.22

Koolborstel set Cb-204
058* 194992-4 11.16 13.50

Inbusbout 5x18
059 922227-1 0.83 1.00

Motorhuisdeksel
060 345319-3 12.58 15.22

Inbusbout M6x50
061 922371-4 0.83 1.00

Sluitring 6x12mm
062 941151-9 0.83 1.00

Motorhuis
063 153438-9 52.21 63.17

O-ring 30
063A 213406-5 1.21 1.46

Koolborstel klemring
063B 414665-6 1.21 1.46

Koolborstelhouder
063C 643711-0 10.81 13.08

Krukashuis
064 317623-0 135.10 163.47

Naamplaat
065 853955-6 2.80 3.39

Veld Hm1304
066 626124-0 65.59 79.36

Zeskant bout 5x65
067 265428-1 2.45 2.96

Sluitring 18
068 253794-8 0.83 1.00

Kogellager 6200llb
069 211066-7 4.58 5.54

Isolatiering
070 681635-2 0.83 1.00

Anker
071 516864-7 149.79 181.25

Waaier 80
072 241870-0 8.84 10.70

Kogellager 6202llb
073 211228-7 7.44 9.00

Tussenplaat
074 418000-0 3.22 3.90

Inbusbout M6x45
075 266310-7 0.83 1.00

Tandwielhuisdeksel
076 317446-6 34.35 41.56

Kogellager 6302
077 211214-8 9.52 11.52

Tandwiel 57
078 226450-3 61.09 73.92

Pakkingring B
079 421780-9 3.37 4.08

Tandwielhuis
080 317445-8 52.21 63.17

Pen
081 256111-1 1.51 1.83

Pakkingring A
082 421779-4 2.16 2.61

Tapschroef 4x18
083 265A48-7 0.90 1.09

Handgreep set
084 183546-2 20.76 25.12

Sluitring 6Mm A
085 267214-6 0.83 1.00

Inbusbout M6x50
086 922371-4 0.83 1.00

Pen
087 256111-1 1.51 1.83

Keerring
088 331212-7 3.65 4.42

NULL
089 211104-5 4.58 5.54

Tandwiel 34
090 226449-8 59.77 72.32

NULL
091 211109-5 4.58 5.54

Handgreep set
092 183546-2 20.76 25.12

Condensator 0,1uf
093 645105-5 2.80 3.39

Spons
094 685725-3 0.83 1.00

Blokkeerknop
095 415805-9 0.83 1.00

Schakelaarhandel
096 417544-7 3.37 4.08

Vergrendelplaat
097 415806-7 0.83 1.00

Schakelaar Sw-131
098 651922-3 11.16 13.50

Schakelaarhuis
099 421778-6 3.22 3.90

Drukveer 3
100 231457-6 0.83 1.00

Kabeltule 10
101 682560-0 1.72 2.08

Netsnoer 2x1.50 4.0mtr
102 695123-3 21.70 26.26

Klemstrip
103 687124-5 0.83 1.00

Tapschroef 4x18
104 265A48-7 0.90 1.09

Imbusbout M6x40
105 922361-7 0.83 1.00

Sluitring 6Mm A
106 267214-6 0.83 1.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.