Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita LS1040F'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita LS1040F


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Makita LS1040F

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Handgreepdeksel Ls1040 A
001 458787-2 3.65 4.42

Kogellager 6202llb
002 211228-7 7.44 9.00

Sluitring 15
003 253853-8 0.83 1.00

Asblokkering
004 343641-2 2.08 2.52

Waaier 80
005 241909-9 2.93 3.55

Anker
006 516718-8 70.18 84.92

Isolatiering
007 681640-9 0.83 1.00

Kogellager 6000llb
008 211061-7 7.44 9.00

Tussenplaat
009 416442-2 0.83 1.00

Veld
010 526068-3 46.85 56.69

Statorveertje Cb5
010A 654020-2 0.83 1.00

Klembus tbv statorv. 2mm
010B 654502-4 0.83 1.00

Tapschroef 4x18
011 265A48-7 0.90 1.09

Klemstrip
012 687124-5 0.83 1.00

Netsnoer 2x1.50 4.0mtr
013 695123-3 21.70 26.26

Kabeltule 10-90
014 682505-8 1.72 2.08

Naamplaat
015 850407-8 2.93 3.55

Tapschroef 4x18
016 265A48-7 0.90 1.09

Schroef 6x60
017 911383-2 0.83 1.00

Deblokkeerknop
018 417113-4 1.20 1.45

Koolborstelhouderdop
019 643650-4 0.83 1.00

Koolborstel set Cb-153
020 194985-1 11.58 14.01

Motorhuis
021 154562-1 21.70 26.26

Waarschuwingslabel
021A 817881-3 2.80 3.39

Koolborstelhouder A
021B 643536-2 1.54 1.86

Schakelaar Sw-127
022 651923-1 12.58 15.22

Drukveer 3
023 231457-6 0.83 1.00

Deblokkeer handel
024 416000-4 1.21 1.46

Schakelaarhandel LS1013 A
025 459017-4 1.02 1.23

Nok
026 414546-4 1.01 1.22

Tapschroef Pt 5x65
027 266029-8 1.72 2.08

Drukveer 9
028 231297-2 0.83 1.00

Zeskant bout 8x75
029 251667-9 1.06 1.28

Rubber bus 6
030 262511-5 0.83 1.00

Tapschroef 4x18
031 265A48-7 0.90 1.09

Geleideplaat
032 453695-2 0.83 1.00

Tandwiel 42
033 226465-0 9.52 11.52

Lagerhuis
034 316821-3 5.88 7.11

Kogellager 6203zz
035 211290-2 6.58 7.96

Lagerplaat 64
036 285685-5 1.43 1.73

Zaagas
037 322865-3 12.58 15.22

Binnen/buitenflens
038 224333-1 3.55 4.30

Binnen/buitenflens
039 224333-1 3.55 4.30

Inbusbout M8x22
040 266762-2 1.43 1.73

Centreerplaat
041 343639-9 5.22 6.32

Beschermplaat
042 346516-4 2.08 2.52

Flensbout M8x12
043 265324-3 1.21 1.46

Torsieveer 36
044 231593-8 0.83 1.00

Verende beschermkap
045 416003-8 11.16 13.50

Ring 5
046 267136-0 1.01 1.22

Inbusbout 5x12
047 922211-6 0.83 1.00

Zeskant bout M6
048 265985-9 1.43 1.73

Schroef 5x16
049 911224-2 0.83 1.00

Label "makita"
050 819064-1 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
051 140655-0

Waarschuwingslabel
051A 817667-5 0.83 1.00

Waarschuwingslabel
051B 817874-0 0.83 1.00

Rubber pen 6
051C 263005-3 0.83 1.00

Zeskantbout M8X30 A
052 265488-3 2.05 2.48

Achterlineaal
053 318847-1 34.36 41.58

Verzonken schroef 6x25
054 912342-9 0.83 1.00

Sluitring 6
055 253715-0 0.83 1.00

Hulpaanslag
056 142816-8 9.54 11.54

Waarschuwingslabel Ls1040 *
056A 810858-7 0.83 1.00

Hulpaanslagplaat
057 344476-4 0.83 1.00

Borgmoer 6-10
058 252014-7 0.83 1.00

Zeskant bout 6x10
059 251961-9 0.83 1.00

Ring 7
060 257162-7 1.72 2.08

Sluitring 7
061 253823-7 0.83 1.00

Zeskant knopbout M6
062 265984-1 1.43 1.73

Verbindingsplaat
063 344377-6 6.60 7.99

Zeskant knopbout M6
064 265984-1 1.43 1.73

Sluitring 7
065 253823-7 0.83 1.00

Ring 7
066 257162-7 1.72 2.08

Handgreep
067 416006-2 4.08 4.94

Schroef 4x10
068 911113-1 0.83 1.00

Zeskant bout M10
069 265437-0 3.37 4.08

Ring 10
070 253024-7 0.83 1.00

Stang 16
071 256836-7 2.44 2.95

Arm
072 141139-1 21.87 26.46

Schaalverdeling
072A 816310-3 0.83 1.00

Blokkeerpen
073 324183-5 1.01 1.22

Knop 20
073A 271601-3 0.83 1.00

O-ring 5
074 213021-5 0.83 1.00

Drukveer 28 Ls1040
075 233152-4 2.80 3.39

Veerhouder Ls1013
076 344464-1 1.06 1.28

Pen 8 Ls1040 A
077 256280-8 1.43 1.73

Schroef 4x10
079 911113-1 0.83 1.00

Markeerpunt
080 344385-7 0.83 1.00

Geleideplaat
081 343799-7 1.51 1.83

Zeskant bout 8x30
082 921452-1 0.83 1.00

Schroef 5x12
083 911213-7 0.83 1.00

Verstelhandvat
084 273495-2 4.08 4.94

Blokkeerveerplaat
085 344381-5 3.22 3.90

Voet
086 150648-9 78.32 94.77

Schaalverdeling
086A 816311-1 4.08 4.94

Waarschuwingslabel
086B 817283-3 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
086C 817838-4

Voet
086D 286212-1 0.83 1.00

Draaischijf
087 318800-7 45.06 54.52

Inzaagplaat
088 416001-2 1.01 1.22

Inzaagplaat
089 416001-2 1.01 1.22

Zeskant bout 8x30
090 921452-1 0.83 1.00

Moer M8
091 931402-8 0.83 1.00

Borgmoer M8x13 hoog
092 252105-4 0.83 1.00

Ring 8
093 253762-1 1.01 1.22

Moer M8
094 931402-8 0.83 1.00

Zeskant bout 8x30
095 921452-1 0.83 1.00

Verloopring 30x15,88x4mm
096 257295-8 0.91 1.10

Vleugelbout 6x10
097 924306-1 0.83 1.00

Knopbout M6x18mm
098 265783-1 1.21 1.46

Soft start circuit
100 631588-5 31.62 38.26

Tapschroef 4x18
101 266300-0 0.83 1.00

Condensator
102 646073-5 2.80 3.39

Condensator 0,1uf
103 645105-5 2.80 3.39

Kroonsteen
104 654575-7 2.93 3.55

Micro schakelaar
105 651941-9 3.22 3.90

Tapschroef 4x50
110 266091-3 0.83 1.00

Licht Set Cpl Ls1040F
111 125180-2 43.02 52.05

Lampdoos incl glas+ lens
111A 152923-9 1.72 2.08

TL buis 5W LS0714FLB
111B 193730-1 3.95 4.78

Montageplaat
112 418072-5 1.06 1.28

Blokkeerplaat
900 344572-8 2.93 3.55

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
901 323720-2

Trekveer 8
902 231633-2 0.83 1.00

Pen 8
903 323721-0 5.22 6.32

Kap
904 421589-9 0.83 1.00

Blokkeerhandel
905 345803-8 1.80 2.18

Schroef 4x10
906 911113-1 0.83 1.00

Schroef 4x10
907 911113-1 0.83 1.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.